SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypukły brzuch przy planku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Fizjo Ci tak powiedział ? Wątpię. Prędzej obstawiałbym, że byłeś u ortopedy albo rehabilitanta.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2601
chyba to był rehabilitant czy coś takiego, byłem na nfz,pokazali mi tylko parę ćwiczeń typu koci grzbiet,brzuszki i kazali iść na basen, miałem też robione RTG ale na jego temat nic nie powiedzieli jaką mam wadę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Niestety rzadko się trafia na nfz na kogoś kto chce pomóc. Chyba bez prywatnej konsultacji się nie obejdzie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie kazde pływanie jest zdrowe, basen to pojęcie względne, trzeba jeszcze umieć pływać. bo np pływanie żabką z głową nad wodą powoduje mocne wygjęcie w odcinku szyjnym i lędźwiowym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2601
nie ogarniam jak pływać żabką umiem na grzbiecie i kraulem ale nie umiem nie oddychać nosem i przez to trochę mniej kraulem pływam przeważnie na plecach. Ile kosztuje wizyta prywatnie ? mogę podesłać zdjęcie RTG tutaj i prosić o "poradę" wiem że to nie zastąpi lekarza ale mogę wkleić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Sęk w tym, że samo rtg nie wystarczy bo nawet jeśli ktoś jest w stanie coś wyczytać z rtg ważne jest też badanie palpacyjne tego nic nie zastąpi.
A koszt wizyty różny trochę fizjo w swoim życiu przerobiłem i mieli ogromne rozpiętości od 80zł- 250 zł za wizytę.
Poszukaj jakiegoś w swojej okolicy i poszukaj o nim opinii żebyś też nie wybierał w ciemno.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2601
plank, hip thrusty, zwis na drążku, podciąganie i streching całego ciała z atlasu ze strony kultur****** . pl mogę to robić na tę wadę plus ćwiczenia z filmików wcześniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
mozna, jednak trzeba to wszytsko sensownie zgrac
i wazna bedzie tehcnika treningowa, aby nie wykorzystywac wady postawy w ruchu, starac sie funkcjonalnie korygowac sylwetke podczas podejscia do cwiczenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zwis za woiel Ci nie da, planki jak robisz dobrze to ok, bo nieraz siewiduje jak wyginająsięw odcinku lędzwiowym

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2601
trzymać prosty kręgosłup odpowiednią sylwetkę, a zgrać odpowiednia kolejność czy coś innego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

push&pull do oceny

Następny temat

Jak trenować z dużą wadą wzroku - wzrost masy mięśniowej

WHEY premium