SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyprowadzanie ciosów prostych i sierpowych

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
od okolo 3 miesiecy zacząłem trenować mma. mam taki problem trener mi na to zwrócil uwage ze jak mamy technike i caly czas bijemy ciosy to zginam sie w kolanach przed kazdym ciosem cos jak do haka i zauwazyle ze weszlo mi to na tyle w nawyk ze robie to tez przy sierpowych jak sie tego oduczyc a moze ktos mial podobny problem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Trener Ci zwrócił uwagę na błędy, ale nie powiedział jak to skorygować? Gdzie trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
w piwnicy

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A trenerem jest kto? Dozorca?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Skup się na tym żeby tego nie robić. Zwolnij tempo, ale rob dokładnie i poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zginasz nogi w kolanie? Zawsze powinieneś być na ugiętych a nie na prostych, czy przy ciosach czy chodzeniu.

Rób powoli a z dobra technika teraz, co za problem.


Zmieniony przez - maciek55555 w dniu 2017-02-10 18:47:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 211: Miocic vs dos Santos 2

Następny temat

UFC 212: Jose Aldo vs. Max Holloway

Wiecej