SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypowiedzi

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Witam chłopaki,
Mam problem, kiedyś jak się wchodziło na swój profil była zakładka Wypowiedzi i miało się tam wszystkie swoje posty, z datami i tematami. Teraz zauważyłem u siebie tylko zakładkę Moje tematy o tematach, jakie obserwuję, natomiast nie ma jak sprawdzić innych swoich wypowiedzi. Jest tylko na dole strony zakładka Ostatnia aktywność, ale przecież nikt nie będzie szukał własnych postów poprzez klikanie na Starsze wpisy. W profilach innych użytkowników bez problemu da się wyświetlić listę ich wszystkich wypowiedzi, ale u mnie nie ma totalnie żadnej opcji, takiej jak Inspiracje, Wypowiedzi czy Napisz Wiadomość. O co tu chodzi, co muszę włączyć, co mam zablokowane?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
kiedyś to pojęcie względne, dawny profil, a dzisiejszy to dwie różne rzeczy

'u mnie nie ma totalnie żadnej opcji, takiej jak Inspiracje, Wypowiedzi czy Napisz Wiadomość.'
a chciałeś sam do siebie napisać wiadomość? nie ma, bo patrzysz w swój profil

screen jak ja i inni widzę Cię na SFD


taki jest widok po wejściu w Twoje wypowiedzi



jak zostaniesz modem to możesz jednym kliknięciem sprawdzić wypowiedzi wszystkich userów w tym swoje, ale to musisz się wykazać



'O co tu chodzi, co muszę włączyć, co mam zablokowane?'
widzę, że nie masz aktywowanego profilu PT, jest to powiązanie konta SFD z wieloma opcjami na PoTreningu, m.in. właśnie inspiracje, dziennik posiłków, aktualne postępy itp.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-01-28 19:36:17
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja już dawno mówiłem że to byąl dobra opcja moje wypowiedzi, jak wejde wczyjś profil to bez problemu klikam wypowiedzi i widzę tak jak było na starej wersji, ale jak klikam u siebie moje tematy to mieli i mieli i nic się nie dzieje.

Edit na lepszym kompie działa, pokazuje mi 27 tysięcy tematów.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-01-29 11:54:37

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4901
Właśnie trafiłem na ten sam ból. Opcja szukaj tematu/ postu po autorze powinna być dostępna.

!pozdro for all!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
niby w wyszukiwarce jest kilka opcji
w treści, w temacie, po pseudonimie, Tylko najlepiej pasujące tematy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjecia

Następny temat

prośba o usunięcie tematu

Wiecej