SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypchanie worka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
Mam worek który jest nie do końca wypchany szmatami i chce go wypchac trotami. I mam pytanie czy mogę wypełnić do połowy trotami a reszte worka tymi szmatami które posiadam ? czy lepiej będzie wypchać cały trotami bo szmat za dużo nie znajde
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Hmm jak dasz na sam dól szmaty, a na początek trocinami, to bedzie lipa, ja ci radze dać same trociny, lub piasek, lecz nw czy zalatwisz o tej porze roku piasek.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piasek? dobre;p skołuj jak najwięcej szmat i wymieszaj z trocinami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7029
piasek to sobie mozna do piaskownicy wsypac ;) nie polecam trocin bo sie zbiją i bedzie lipa. mialem taki sam problem i popytalem po ciotkach czy nie maja zbednych szmat w pawlaczach i dostalem tego az za duzo ;)

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
No właśnie w tym problem że nie mam skąd załatwić szmat i dlatego myślę nad trotami bo ich mogę mieć nawet 7 worków. Piasku nie da się załatwić teraz bo wiem że musi być suchy a taiego nie znajde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
Myślałem żeby dać na sam dół troty bo mam cały worek a na górę szmaty. Miałem w worku prawie cały ale brakuje trochę na górze worka gdzie się bo bije i źle jest jak jest taki miękki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Ja mam piasek i jest dobrze,lepiej sie bije niz w trociny i inne szmaty,tylko ciezkie w ch**

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ja miałem worek wypełniony piaskiem to wieszaliśmy go we 3 chłopa A jak w niego waliłem to tak jakby w ściane napiericzał... nie polecam. Najlepiej potnij drobno szmaty i wypchaj

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Beton wsyp i zalej

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Idż do najbliższego zakładu krawieckiego i zapytaj o ścinki materjałowe dadzą ci za darmo lub za jakieś grosze .Ja tak zrobiłem . pozd

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342
a nic z tymi szmatami które mam i trocinami nie zrobię ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powody dla ktorych zaczeliscie cwiczyc na silowni

Następny temat

Northolt Leisure Centre - Londyn

WHEY premium