SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadek na rolkach. Kontuzja...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 134
Hej wszystkim!
Kilka godzin temu byłam z koleżanką na rolkach i gdy jechałam jedna mi sie rozpieła a ja upadłam całym ciężarem ciała na kostke. Siedziałam przez 5 min na ulicy bo nie migłam ruszyć nogą (z bólu) potem troche ja rozruszałam i bardzo powoli dokuśtykałam do ławki gdzue spedziłam kolejne 20 min. Założyłam rolkę i pojechałam do domu (miałam 6km). Co ok. 1 km zatrzymywałam sie na odpoczynek bo juz nie dawałam rady. W domu nikogo nie bedzie az do piątku bo rodzice pojechali do niemiec w delegacji. Kostka mnie bolała i kuśtykałam przy chodzeniu teraz dopiero mi zaczęła puchnąć. Co mogło mi sie stać i co moge zrobić? Mieliście kiedyś coś podobnego? Jesli tak to jak to sie u was skończyło?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Należy udać się do specjalisty w celu określenia urazu może to być skręcenie (różne stopnie) zwichnięcie nawet ze złamaniem choć to mniej prawdopodobne. Leczenie uzależnione jest rodzaju uszkodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skurcze komorowe u 19 latka

Wiecej