SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadają mi włosy :( help ^^

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24401

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Witam

Mam 20 lat tak na wstępie. Od jakichś 2 tygodni zaczęły wypadać mi włosy, ale to ostro :( Jak myje głowe to na rękach mam garść włosów, jak mam suche a przejadę ręką jest podobnie (nie ciągne ich!). Włosy wypadają razem z cebulkami (wogóle nie boli). Farbuje włosy regularnie od jakiegoś roku (pasemka). Rzeźnicki rozjaśniacz, powinno się trzymać 40 minut, ja trzymam około półtora godziny Problemy wcześniej miałem z tego powodu ,lecz to było tak ,że poprostu mogłem sobie złamać włos, były słabe ,ale nie wypadały (nawet jak ciągnałem). Teraz sie nie łamią ,są mocne ,ale wypadają. Mam jakieś problemy ze skórą? Czy może mi ktoś doradzić ,może jakiś szampon ,czy coś. Bo zaczynam się serio martwić ,niechce być łysy Aha ,wypadają mi bardziej na przodzie, z tyłu praktycznie wogóle. Do modelowania używam przeważnie pianki i brylantyny w wosku.
pozdrawiam i poprosiłbym o jakieś rady
1

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
koko810
zerknij na date zalozenia tego tematu 2009r


dokładnie , proszę na przyszłość patrzeć na datę tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
mozesz kupic sobie w aptece te ampulki vichy, siorka je miala i byla zadowolona. Troche na ten temat tez juz było...
mozesz jeszcze sprobowac tej nowej serii z L`oreala absolut repair, odzywka, szampon, maska i mleczko. To jest do wlosów zniszczonych. opakowanie ma taki zółtawy kolor
prawda jest taka ze jesli z tym rozjasniaczem postepujesz jak postepujesz to nie wiem czy ci to wszystko wielce pomoze. Ja sama musialam zrezygnowac z rozjasniania u fryzjera na blond bo mialam zbyt zniszczone wlosy, co z tego jak pielegnujesz, odzyweczki nie odzyweczki jak regularnie je palisz..

tu jest zdjecie tego http://www.studio-urody.pl/product_info.php/products_id/317?osCsid=aab924bef0776da3fa51ae4cf1e01a6b

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-11-09 12:22:50

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Przyczyn wypadania włosów jest dużo.Nie zawsze to musi być przez kosmetyki(choć też mają duży wpływ zwłaszcza rozjaśnianie-ten czas działania rozjaśniacza jest przerażający
Jeśli masz to genetyczne to nie za bardzo z tym sobie poradzisz.Zwróć uwagę na sposó odżywiania bo to też ważne.Dodaj do diety jakieś witaminy wzmacniające włosy(zapytaj w aptece).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
kup bio-silica to wzmocni twoje wlosy a zarazem takze paznokcie i poprawi wyglad skory,włosy moga takze wypadac gdy brak ci np.żelaza,dlatego moze przestan 'palic'wlosy zobacz czy problem ustanie jezeli nie to moze warto by bylo przejsc sie do lekarza by zlecil badania kontrolne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
ja też katuję moje włoski pasemkami ( kiedyś wyżeraczem joanny, potem zmądrzałem i chodzę do dobrego fryzjera z dobrymi produktami KADUS jezeli się nie myle)i właśnie tam był chłopak na oko 16 lat już łysiejący. Kobietka powiedziała mu, że to "łysienie plackowate i związane jest ze stresującym trybem życia", więc to może jeden z powodów, inny to braki jakiś składników w diecie. Może zdałoby się też wybrać do dermatologa po poradę, a jeżeli w twojej rodzinie w starszych pokoleniach były przypadki łysienia to nawer Arvamatin z telezekupów Mango niewiele popmożejeżeli produkty to polecam te z apteki bo w skuteczność kolorowych buteleczek z drogerii nie wierzę. 3maj się i łączę się z tobą w niepokoju bo też bardzo lubie moje włoski i boję się ich utraty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
dlaczego do dermatologa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Moze odstawilas tabletki anty?
Wtedy wlosy czesto wypadaja i sa problemy ze skora.Zanim organizm powroci do rownowagi hormonalnej,musi minac troche czasu(ok miesiaca,moze dwoch).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ale to jest chlopak wiec raczej tabletek anty nie zazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Ups.. Myslalam,ze jestes kobieta!!! 96-)
W takim razie,jesli mamy tu do czynienia z mezczyzna(niewatpliwie) - moze brales jakies sterydy???
sorki za pomylke,jestem zmeczona po pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Znajomy kiedyś tam chadzał i pani dermatolog zapisywała mu jakieś cudo robione w aptece- nie wiem czy było skuteczne bo kontakt nam sie urwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
do dermatologa jak najbardziej mozna isc

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"SERCE"

Następny temat

Swedzenie glowy

WHEY premium