sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

Wypłata ze skrill

Wysłana -
Witam
Mam taki problem, gdyż chce wypłacić pieniądze ze Skrill ale musze tam podać date urodzenia, a konto założyłem nie mając 18 lat i podałem jakąś fałszywą datę, której niestety nie zapisałem ;/ Czy zna ktoś jakiś sposób żebym mógł wypłacić te pieniądze?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nie ma szans
Wysłana -
Napisz do obsługi, że masz błąd w danych (zła data urodzenia) i chcesz zweryfikować konto. Może się uda i Ci "wyprostują" konto.
Wysłana -
a gdyby tak wpłacić do buka któregos? Do bet365 tak się dało, tzn bez weryfikacji, ale czy są też inne buki na które wpłacić pieniądze ze Skrill a wypłacić na konto bankowe?
Wysłana -
Wpłacić da się wszędzie, gorzej z wypłatą. Skrill oraz większość bukmacherów w obawie przed praniem brudnych pieniędzy robi obostrzenia w tym aspekcie, czyli wpłacasz przez Skrill wypłacasz na konto Skrill.

Masz kartę do konta Skrill? Gdybyś ją miał, to nie byłoby problemu, w bankomacie wypłaciłbyś sobie i luz.
Wysłana -
karty niestety nie mam ;( a jakby spróbować do kogoś kto ma konto na Skril tez trzeba date podawać?
Wysłana -
Do każdej operacji wysyłania komuś pieniędzy potrzebne jest podanie swojej daty urodzenia - to tak jakby "klucz" do każdej takiej operacji. Pisz lepiej do obsługi, tak jak Tomek radził, nic nie wykombinujesz już teraz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź