SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

Wypłata z bet365

Wysłana -
Witam, mam dwa pytania odnośnie wypłacania pieniędzy z bet365.
1. Czy mnożąc środki 6-7-krotnie będę miał problemy z wypłatą środków?
2. O co chodzi z stroną skrill.com? Czy nie można bezpośrednio przelać pieniędzy ze strony bukmachera na konto bankowe? I jeżeli można to jak wysokie są opłaty za przelew?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1. Nie powinno być problemów z wypłatą, jedynie możesz być poddany weryfikacji danych (skan dowodu, skan jakiegoś rachunku i to zazwyczaj wszystko)

2. Skrill to portfel internetowy umożliwiający szybkie przelewanie środków np. od bukmachera na skrill i ponownie do buka. Zaletą Skrill też jest kata, którą można wyrobić do konta dzięki czemu za darmo możemy płacić przez internet/ w sklepach itd. Link do opłat https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/
Możesz przelać pieniądze bezpośrednio od bukmachera na konto bankowe, choć przepisy w naszym kraju są zawiłe i ustawa hazardowa mówi, że granie online u bukmacherów typu bet365 jest nielegalne. Dlatego też w tym momencie sprawdza się karta skrill i wypłacanie pieniędzy z bankomatów. Choć z drugiej strony jeśli nie są to jakieś ogromne sumy to możesz to przelać bezpośrednio na konto i nie powinno być problemów.

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2014-10-20 15:57:10
Wysłana -
ogromne sumy - czytaj powyżej 9900zł
Wysłana -
aha, czyli jeśli kwota nie przekroczy tysiąca to spokojnie mogę przelewać od razu na konto i nie muszę się martwić, że jutro zapuka mi do drzwi policja?. Jak jest z opłatami podczas takiego przelewu? Czy są one takie same korzystając i nie korzystając z portfela internetowego? Chodzi mi o różne podatki, opłaty ze strony bukmachera itd.
Wysłana -
jest tylko opłata za przelew
Wysłana -
Ok, dzięki panowie
Wysłana -
Skrill to coś jak Paypal, jeśli tożsamość jest zweryfikowana, nie ma problemów z wypłatą.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź