SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Wyniki po 8 miesiącach

Wysłana -
Witam. Jestem ciekawy czy poniższe wyniki po 8 miesiącach ćwiczenia są w jakimkolwiek stopniu w porządku
Wzrost: 188cm
Waga: 67kg
Przysiad: 100x5 (nie robiłem jeszcze maxów)
M.C: 95x5
W.L: 70x8

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zalezy z jakiego poziomu startowałes. Ktos kto przyjdzie 1 raz zrobi takie wyniki bo ma lepsza budowę więcej miesa genetycznie itp. Ogólnie to powiem ze martwy powinien byc wiekszy.
Wysłana -
Martwy mogę spokojnie wyżej wejść ale narazie progresuje 2.5 kg na tydzień. Zaczynałem od zera. Gram w koszykówkę długo ale siłownia to całkowicie coś nowego dla mnie. Typowy ekto. Ręce rozpiętość 2metry a nogi większość długości ciała. Genetyka nie pomaga :D
Wysłana -
Jak na tę wagę to wyniki dobre.
Wysłana -
Viador
Witam. Jestem ciekawy czy poniższe wyniki po 8 miesiącach ćwiczenia są w jakimkolwiek stopniu w porządku
Wzrost: 188cm
Waga: 67kg
Przysiad: 100x5 (nie robiłem jeszcze maxów)
M.C: 95x5
W.L: 70x8

Całkiem w porządku wyniki jak na 8 miesięcy treningu. Wagę masz bardzo niską w stosunku do wzrostu więc warto by było zadbać o podbicie jej w górę.
Wysłana -
od zera czyli od ilu kilogramów w danym ćwiczeniu, samym gryfem miałeś problemy zrobić ?
Wysłana -
Choc patrzac na przysiad jestem w stanie stwierdzić, iz w martwym stac Cie na więcej.
Wysłana -
Martwy zaczynałem od 40kg. Siady od 50. A wycisk od 30kg o ile dobrze pamiętam.
Wysłana -
Viador
Martwy zaczynałem od 40kg. Siady od 50. A wycisk od 30kg o ile dobrze pamiętam.

Dobre masz wyniki, a zapewne się jeszcze poprawią bo dużo trenowania przed Tobą.
Wysłana -
Oby tak dalej. Postępy jak na taki okres czasu są bardzo duże.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź