SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki na cyklu porada e2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4358
1. WIEK: 28
2. WAGA: 96
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam,

Lecę typowy stack masowy tj;
Cypio 300mg e4d
Deka 300mg 300mg e5d
Metka 40mg ed
Ari pół tabs co drugi dzień.

Odebrałem dziś wyniki po dwóch tygodniach na cyklu.
Estro wyszło norma do 44 a mam 104 także znacząco przekroczone.

Tak myślałem że mocno mi skoczyło bo widzę dość spora retencja, twarz spuchla, lekko kostki równie, szybko łapię wk*** no i mam takie zwiechy za dnia "zmula" itp wszystko to co sprzyja wysokiemu estro.

Prolaktyna w dolnej granicy normy także ok.

Teraz co polecacie w obecnej sytuacji. Ogólnie jestem dość podatny na wysokie estro.

Myślałem żeby wskoczyć na pół tabs ale codziennie. (Leci pół tabs ale co drugi dzień) I po dwóch tygodniach zbadać. Tylko podobno czytałem że ari jest dość słabe i nie wiem czy coś zaradzi na takie estro ?

Co radzicie W obecnej sytuacji ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Znalazlem cos takiego :

Pharmacokinetics and Dose Finding of a Potent Aromatase Inhibitor, Aromasin (Exemestane), in Young Males

Nelly Mauras, John Lima, Deval Patel, Annie Rini, Enrico di Salle, Ambrose Kwok and Barbara Lippe

Nemours Children’s Clinic and Research Programs (N.M., J.L., A.R.), Jacksonville, Florida 32207; and University of Florida Health Sciences Center (D.P.) and Amersham Pharmacia Biotech (E.d.S., A.K., B.L.), Peapack, New Jersey 07977


Suppression of estrogen, via estrogen receptor or aromatase blockade, is being investigated in the treatment of different conditions. Exemestane (Aromasin) is a potent and selective irreversible aromatase inhibitor. To characterize its suppression of estrogen and its pharmacokinetic (PK) properties in males, healthy eugonadal subjects (14–26 yr of age) were recruited. In a cross-over study, 12 were randomly assigned to 25 and 50 mg exemestane daily, orally, for 10 d with a 14-d washout period. Blood was withdrawn before and 24 h after the last dose of each treatment period. A PK study was performed (n = 10) using a 25-mg dose. Exemestane suppressed plasma estradiol comparably with either dose [25 mg, 38% (P 0.002); 50 mg, 32% (P 0.008)], with a reciprocal increase in testosterone concentrations (60% and 56%; P 0.003 for both). Plasma lipids and IGF-I concentrations were unaffected by treatment. The PK properties of the 25-mg dose showed the highest exemestane concentrations 1 h after administration, indicating rapid absorption. The terminal half-life was 8.9 h. Maximal estradiol suppression of 62 ± 14% was observed at 12 h. The drug was well tolerated. In conclusion, exemestane is a potent aromatase inhibitor in men and an alternative to the choice of available inhibitors. Long-term efficacy and safety will need further study.


Abbreviations: AUC, Area under the curve; CBC, cell blood count; HDL, high density lipoprotein; LDL, low density lipoprotein; PK, pharmacokinetic.

Badania wskazuja ze nie ma wplywu na IGF, chyba ze moj angielski splatal mi bzika
Znalazlem tez kilka artow ktore wskazuja ze podnosi poziom IGF ale nic o obnizeniu.


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-16 23:57:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Gdzie czytałeś ze ari jest słabe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
no ari to akurat mocny lek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4358
O uszy mi się coś obilo. Być może się mylę.

Co radzicie panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
od początku leci ari 1/2 tabsa ??
ari masz apteke? bo ja na takiej ilości ari testa 750 mg apteki zbiłem e2 do dolnych granic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4358
lodzianin1
od początku leci ari 1/2 tabsa ??
ari masz apteke? bo ja na takiej ilości ari testa 750 mg apteki zbiłem e2 do dolnych granic


Tak od początku leci taka dawka ari.
Ari apteka firma Sandoz.
Dla porównania kiedyś pamiętam przy 900week cypio i 600 bolda week brałem 1/4tabs e5d letro i było jak dobrze pamiętam całkiem ok.
Po jakimś czasie odstawiłem bo czułem troche zmula popularnego dla letro i ogólnie mało kto dobrze toleruje letro a dwa że sporo opinii jest ze na letro ciężko coś masy zbudować.

U Ciebie może tak zbiles e2 że leciało sam test. U mnie dodatkowo lecą dwa środki aromatyzujace; deka i meta. Więc może dlatego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
albo w dece masz testa i bijesz go więcej
skoro prl w dolnej granicy
daj pół tab co dziennie i po tyg wróc na ta dawkę na której jesteś i po 2 tyg powtórka badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Masz racje że zamiast deki pewnie biję testa
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4358
No ale jestem na dece niecałe dwa tygodnie dopiero więc prolka jeszcze nie miała jak chyba skoczyć bo deca średnio rozkręca się 4 tygodnie?

A dwa bije deke nexium więc to raczej pewniak ?

No i zapomniałem dodać że lecę novothyral 100 1,5 tabs ed a novo też zbija troche prolke..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
podbij to ari i zbij to e2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4358
Ale dobrze pisze że deka mogła jeszcze nie rozkręcić się dlatego prolka nie podbita ? Bo w fejks nexiuma raczej nie ma...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki na cyklu

Wiecej