SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Wyniki badania krwi - hormony

Wysłana -
Hej,

mam 37 lat.

Od jakiegoś czasu mam obniżone libido. Pała rano dobrze stoii. Z tym bywa różnie w ciągu dnia.

Generalnie wyniki takie:

Estradiol (E2) ↑ 40,00 pg/ml 11,80 — 39,80
Testosteron (TTE) 377 ng/dl 165 — 753
Siarczan dehydroepiandrostendionu (DHEA-S) (K27) 205,4 µg/dl 34,5 — 568,9

Wydaje mi się że testo niski.

Co sądzicie ?

Pozdro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po co Ci stojący kootas w ciagu dnia? Do pracy nie chodzisz??

Hormony w normach więc jak szukasz powodu do bicia testa to go nie szukaj tylko zacznij bić

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 14/03/2018 08:58:43
Wysłana -
Po prostu czytałem że taki poziom jest niski. Ze powinien być co najmniej 500. I to jest poziom rano. Więc w ciągu dnia pewnie niżej znacznie.
Wysłana -
A masz jakies wcześniejsze badania z przed lat?
Jaki miałeś poziom wczesniej?

Jest niski ale jest nadal w normie wiec jest ok a jak masz wcześniejsze badania to możesz powiedzieć cos czy Ci spadł w ciagu trzech lat o 50% np a jeżeli nie masz to wróżenie z fusów bo może taki Twój poziom testosteronu właśnie jest.

Estradiol podniesiony nieznacznie tuż nad widełkami wiec bez znaczenia.
Wysłana -
brakuje kilku badań zwłaszcza prolaktyny
do tego jeszcze progesteron,tarczyca lh i fsh
Wysłana -
edi_2
Hej,

mam 37 lat.

Od jakiegoś czasu mam obniżone libido. Pała rano dobrze stoii. Z tym bywa różnie w ciągu dnia.

Generalnie wyniki takie:

Estradiol (E2) ↑ 40,00 pg/ml 11,80 — 39,80
Testosteron (TTE) 377 ng/dl 165 — 753
Siarczan dehydroepiandrostendionu (DHEA-S) (K27) 205,4 µg/dl 34,5 — 568,9

Wydaje mi się że testo niski.

Co sądzicie ?

Pozdro

Rozumiem ze nigdy nic z saa nie lecialo?
Tak jak wczesniej napisal Natan, hormony masz w normie natomiast problemy z erekcja to nie tylko hormony, rowniez stres,zle nawyki zywnieniowe itp.
Wysłana -
Nie mam innych badań. Zrobię. Więc faktycznie na razie to wróżenie z fusów.
Wysłana -
Tak jak Lodzianin powiedział zbadaj resztę hormonów bo prolaktyna może uwalić libido ale równie dobrze problem z tarczycą może się odbić negatywnie w tych sprawach.

Również jak wspomniał Aleks problemy z libido to nie tylko hormony ale i wiele innych czynników może mieć wpływ.
Wysłana -
lodzianin1
brakuje kilku badań zwłaszcza prolaktyny
do tego jeszcze progesteron,tarczyca lh i fsh

J/w
Dodalbym jeszcze kortyzol test wolny i shbg

Bierzesz jakieś antydepresanty SSRI lub SNRI ? Lub wellbutrin coś tego typu ? A może fajnej laski Ci brak obok ;)

Zmieniony przez - Darek-88 w dniu 2018-03-14 17:27:05
Wysłana -
Nic nie biorę. Miałem ostatnio mega stresujący czas a dzień przed badaniem spałem z 6h. Zrobię badania, Jutro idę po skierowanie itp. Póki co wracam na treningi. Zmienię trochę dietę i postaram się spać więcej. Miałem kiedyś niski HDL. Wezmę omega3, zma i zobaczę jak pójda badania. spodziewam się że powinienem mięć niższy estriadol. Teścia ponad 500. Ale nie wiem. Może jak koledzy piszą to u mnie normalne. ale zmniejszone libido znikąd się nie bierze.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź