SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badan testosterony-Mix Phenom Pharmacy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Albo ja jestem inny albo kupilem kolejne gowno przez siec i juz nic mnie zdziwi ani wynik ani to ze z razaka tez byl podobny wynik a nie ma wy***ek razaka i z phenoma nowa firma i tez jedyny na forum ja musialem odkryc ze to lipa jak i w przypadku razaka.

Lecial cykl mix, meta 12 tyg. po nim clomid, po 4 tyg. od zakonczenia clomidu zaczalem tego phenoma mixa enan 150, prop 100, cypio 100 z antkiem z balkana.

Wynik zrobiony po 17 dniach brania 350mg e5d ostatni strzal zrobiony w sobote 200mg dzisiaj poniedzialek.

Oto wynik:
norma 160-726 moj wynik 1114 zadnych strzalek nic trzeci raz juz ****a :/

Zmieniony przez - Vegeta223 w dniu 2011-05-02 20:23:18
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 840
haha gdzie ja napisałem suchego mięśnia?? napisałem ze przytyłem 10kg w 8 tygodni masa raczej dobrej jakości bo poprawiła się definicja nigdzie nie napisalem ze to sam suchy miesien.... lapiecie za slowka;) wiadomo ze testosteron ciagnie wode i mimo dawki cynku 40mg dziennie nie uniknie sie retencji ;) a tren z koleji troche mogl zredukowac fat dlatego ładnie to wyglada....

po 2 tam ktoś mi napisał ze jak zrobiłem czysty mięsień nie będzie spadków hahaha a wiesz co to jest katabolizm??? będąc na bombie w dodatku na trenie ten nie miły hormon za bardzo nam nie zagraża ale schodząc z bombki nie da się uniknąć katabolizmu mimo ogromnych ilości aminokwasów... zanim ktoś jeszcze mi coś napisze doczytajcie dokładnie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30050
2 mozliwosci
-1 masz wala
-2 w cypio enanie i propie jest prop i slabnie po 2 dniu
a tak wogle to co dziwnego w underowym wale
w Polsce tego whuuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Tylko tej jest nowy i juz by byly waly ? Dlaczego to mi sie przytrafia :/

Zmieniony przez - Vegeta223 w dniu 2011-05-02 20:34:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Może ktoś z "góry" Cię ratuje

Zmieniony przez - virus191 w dniu 2011-05-02 20:38:32

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Tylko tej jest nowy i juz by byly waly ? Dlaczego to mi sie przytrafia :/ Musi cos tam byc, udo boli na drugi dzien i zawsze na drugi dzien w nocy czuje sie jakby taki chory, oslabiony, i pozniej do wieczora jestem senny i samopoczucie z dupy na trzeci dzien jest juz git.

****a na razaku mixie zero narzekan nikt sie nie spotkal z zadnym gownem ja zrobilem badanie i test podobny wynik, teraz z phenoma nowy srodek po co ma ktos podrabiac, wynik lipa.

Mialo byc tak pieknie a s*******ilo sie tak nagle :/

Zmieniony przez - Vegeta223 w dniu 2011-05-02 20:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
zaloze sie ze kupowales z polskiej stronki u dilla

cos tam jest ale wynik i tak powinien byc wiekszy

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Tak z polskiej stronki kto chetny na priva moge pisac co to za stronka typ ma ja juz bardzo dlugo, jest jedna z pierwszych w google.

Niestety ale w miasteczku dostep mam do wiekszosci rzeczy ale ludzi co sprzedaja saa tutaj nie ma :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
widzisz musisz sie nauczyc ze w polsce to nawet proszki do prania sie podrabia ;)

podaj mi na maila

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Nie mam abona niestety i nie moge wysylac maili. Goscio na propie mial po 6 tyg. wbijania norma od 2-8 a mial 7 a przed cyklem 2 wiec moze i ja przed cyklem mialem przy min tescia i skoczylo dlatego aby tyle ale nie ma co robic chyba nadzieji wszystko sie z***alo juz cwiczyc mi sie odechcialo a mialo byc za***iscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Za tydzień ruszam z tym samym miksem to będę wiedział co i jak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
jak mix to omo jak dla mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA + WIN + PROP

Następny temat

Testosteron Cidoteston a wzrost kosci

Wiecej