SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badan (morfologia krwi) na cyklu - potrzebne opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120


Siema!

Co sadzicie o moich wynikach badan ktore wczoraj mialem okazje przeprowadzic ? Dodam ze jestem ON od dluzszego czasu ,lecialo npp,prop,wins,t3,clen,enan,tren i obecnie od 12 dni jestem na cleaningu na clenie... i lece dalej z enanem wedlug wczesniejszych zalozen.
Jak widac mam tylko 2 wartosci poza norma,co one oznaczaja (MCV,RDW-CV) ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
czyli wychodzi na to ze jednak STERYDY = ZYCIE

Robil ze mna badania chlopak - 21 lat ,szczuply ,z wygladu sprawial wrazenie zdrowego,w dosyc dobrej kondycji fizycznej - jak zrobil morfologie i porownalismy to sie za glowe zlapal - Ostatnia tabela dotyczaca rozmazow byla cala poza norma ,tak ze jak widac haslo STERYDY = SMIERC jest juz nie aktualne

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
czekaj na krzykacza

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
oł rajt chudy
1

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
MCV - średnia objętość krwinki czerwonej

wartość poniżej 80 fl świadczy o niedokrwistości mikrocytowej (przebiegającej ze zmniejszeniem rozmiaru krwinki czerwonej). Jest ona charakterystyczna dla stanu niedoboru żelaza.

RDW - rozkład objętości krwinek czerwonych
jego wartość wzrasta w niedokrwistości z niedoboru żelaza. Wzrost RDW można też zaobserwować po utracie krwi lub po leczeniu witaminą B12 lub/i kwasem foliowym.


znalezione gdzies w necie.
brakuje ci żelaza zdecydowanie, i nie chodzi tu stricte o żelazo na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
sog nie wchodzi damian

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
thx


chciałbym jeszcze nadmienic, że MCV i RDW są od siebie zależne.
Jeśli pierwszy maleje, drugi wzrasta, jeśli powodem jest niedobór właśnie żelaza.
czyli diagnoza jest w 99% trafna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wyniki w normie.

ciekawe jak nerki po trenie, mogles zbadac

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
a nic juz

Zmieniony przez - rezun w dniu 2008-11-07 13:04:17

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkow normie , a robiłes może USG jamy brzusznej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
dobre wyniki, widac ze deke brales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
damian dzieki za wyjasnienie ,SOGa wbilem
Dziwna sprawa z tym zelazem,bo bardzo czesto w mojej diecie wystepuje watrobka drobiowa/wieprzowa i inne produkty w miare bogate w zelazo .. wydaje mi sie ze moze to byc wina koffeiny ktora w duzych ilosciach spożywam w ciagu dnia w postaci kawy..
Jak widac na papierze wyniki sa dobre ,tak samo jak moje samopoczucie,mozna powiedziec ze wszystko jest OK jak na tak dlugie bycie ON ,chociaz ostatnio dopadlo mnie jakies zmeczenie,ale raczej to wina zablokowania i przetrenowania - chociaz ... wydaje mi sie ze to moze byc rowniez wina braku w.w zelaza ,bo wlasnie w taki sposob objawia sie niedobor tego pierwiastka

dzordz - nie badalem nerek,ale doszly juz one do 'siebie' po odstawieniu trenu,mocz w normalnym kolorze,normalnie sie odlewam bez wiekszych problemow ,nic nie piecze,swedzi itp . jak rowniez nie stwierdzilem podczas jak i po zaprzestaniu brania trenu zadnych bolow tych narzadow

USG jamy brzusznej rowniez nie mialem okazji robic ,niedlugo bede robil badanie epidemiologiczne,no ale raczej nic z tych wynikow mi sie nie przyda do zdiagnozowania mojego stanu zdrowia na cyklu..

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy próbowaliscie Spawn?

Następny temat

Podwyzszone cisnienie na cyklu.

WHEY premium