SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233
Witam panowie oto mój wyniki badań co myślicie ? Lekki problem z libido i że snajperem jest off od dłuższego czasu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Tamoxifen/ symex/etadron. Przy takim podbiciu to w zasadzie nie wielka dawke jednorazowo moze starczy lyknac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A estradiol?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233
..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233
61 jest proestro nie zrobili mi z tego co widzę a było zaznaczone... Tak sobie patrzę na wyniki ferritine (przyswajanie żelaza) to wyszło mi 40 a normą jest od 30-300 . Ktoś coś jakieś sugestie ma aby zbić e2 i poprawić libido i snajpera ? Zaznaczam że w tamtym roku było ok tzn seks był 4-5ew a teraz nawet jak jakaś fajna kobitka śmiga to jakoś tego nie czuje "żebym ja chcial wyruchac" tak jakbym się oddcial totalnie albo mi wymagania wzrosły . Reszta wyników w normie wszystko się mieści w widełkach!



Zmieniony przez - Wedsag w dniu 2018-03-13 09:23:58

Zmieniony przez - Wedsag w dniu 2018-03-13 09:24:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bierzesz cos? Tst w widelkach, estro lekko ponad norme i zwykle przyczyna lezy po stronie e2
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233
Nic z sama jedynie zenszsn zna BCAA kreatyna wpc Wit B1+b6 (200mg+45mg) czasem Wit c 1g to tyle z supli myślałem że coś ruszy ale problem z libido i snajperem jest! Ktos wie jak zbić e2? Z rana często namiot jest ale taki na 80%? Pamięta. Jak byłem na ZO. W tamtym roku to w łóżku był rozp****** totalny;) akutalnie 2300-2800kcl na standardowe. Może sobie wkręcam panowie? Moze problem raczej w psychice leży? Bo gdy przychodzi już do rozbierania panny to jest ok ale tak to libido cieniutko! Chodź e2i kortyzol mnie trochę niepokoji dlatego zrobiłem badania aby działać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Kortyzol masz w normie ale nie wiem czy jest sens ruszac e2 jesli nie bierzesz saa. Dozuc jakies ZMA, napewno nie zaszkodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233
Zma biore 45mg cynku magnezu 860mg To co może być powodem wyj**ane go e2 słabego libido? Co do saa wplanach jest bombka oxa prop 1-8oxa40 prop 350week ale pierw chciałbym poprawić libido, snajpera i zbić e2!zanim ruszę;) ostatnia bomba była parę lat temu i to gruba ponad rok on! Tren cypio prop cypio jako baza bite bylo może coś zj**alem podczas odbloku?nie wyników nie mam z tamtego okresu bo musiałem przerwać ze względów prywatnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Masz jakies AI(tamox, armimidex, exemestan) pod reka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl do oceny.

Wiecej