SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Wyniki badań w połowie cyklu test + deca. Co zrobić?

Wysłana -
U ziomka leci 750 deki i 500 omy, jak go pytałem co z kuśką to mówi że libido mocno mocno podniesione, także jak widać sprawa indywidualna co do takiego połączenia.
Wysłana -
Może bije 1250 testa %)
Wysłana -
e-lite
Może bije 1250 testa %)

E-lite to zmieniłbyś coś? Czy nic nie ruszać?
Wysłana -
trixos89
Wasyl__
trixos89
Panowie, wrzuciłem na razie norprolac zamiast cabaser bo mialem kilka tabsów i 25mg provi. Samopoczucie lepsze, juz nie jestem taki senny/ otępiały. Ale dalej problem z uzyskaniem pełnej erekcji. Wina deki? Odstawić deke i ciagnać dalej testa solo?

idź do dobrej curevki i zobaczysz co to znaczy prawdziwy wzwód :)

Mam ładną, ćwiczącą kobitke gdzie zawsze konar płonie :D ewidentnie to wina po mojej stronie a nie jej

Pokaż zdjęcia i ocenimy/wyciągniemy wnioski kogo to wina
Wysłana -
Za dużo gości na testosteronie wrzuciło by zdjęcia do fap-folderu :D
Wysłana -
e-lite
Może bije 1250 testa %)

Nie u wszystkich deka bardzo podnosi prolke, chyba że serio siedzi tam teść zamiast nandro, firma platinium labs.
Wysłana -
Ja bije galaxy i wydaje mi się, że siedzi tam to co powinno. A panowie bije ktoś ovitrelle? Przybilem w połowie cyklu i nic po nim nie czułem. Jak brałem pregnyl to libido miałem dużooo na plus.
Wysłana -
trixos89
Za dużo gości na testosteronie wrzuciło by zdjęcia do fap-folderu :D

Zachowujesz sie jak pies ogrodnika, ktory sam nie zje i komus nie da ;)
A serio to pewnie raz Ci nie poszlo, wkreciles sobie, ze to od deki i teraz za kazdym razem zamiast skupic sie nacyckach to skupiasz sie na tym czy sie uda. To takie zamkniete kolo. Im bardziej chcesz tym bardziej nie wychodzi.
Wysłana -
arek.z90
A serio to pewnie raz Ci nie poszlo, wkreciles sobie, ze to od deki i teraz za kazdym razem zamiast skupic sie nacyckach to skupiasz sie na tym czy sie uda. To takie zamkniete kolo. Im bardziej chcesz tym bardziej nie wychodzi.

Otoz to
Wysłana -
Dobra Pany, dzięki. To nic nie zmieniam. Jadę zaraz do panny skupić się na cyckach ;)
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź