SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Wyniki badań to interpretacji

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 25
Waga 85
Wzrost 176
Obwód ramienia
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii 74
Staż na siłowni 6lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 3g zwierzece, 5g ww+, 1.5g fatu
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe kilka głównie solo teść, lub teść + oral, ostatnio na redukcji troche zaszalałem.
Opisz swój plan treningowy split 5x w tygodniu(2x klata)
Cel cyklu mostek obecnie
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia prop tren masteron wino, 6 tyg temu zakonczone
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) obecnie 8%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) mezo-endo
Stan zdrowia bdb chyba
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia porostu ale i włosy zaczeły leciec ostatnio
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Czesc mam wyniki badan i prosiłbym o interpretację.
Teraz jestem na mostku - cypio e7d, nie ukrywam że wynik teścia to chyba troche lipa(w sumie były 4 shoty).
Wiem że będzie trzeba zbijać estro, jestem na nie bardzo podatny. Dlatego pytanie - symex czy letrozol i jaka dawka na początek wg. Was?
Również martwi progesteron 0,19 (a norma 0.05-0,149)
Wyniki tarczycowe takie jakie są bo leci też tiromel 50mcg.
No i Kinaza fosfokreatynowa też marwi.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po ilu dniach od wbicia było badanie?
Tutaj to exe bo letro do tej ilości testa słabo widze
Wysłana -
lodzianin1
Po ilu dniach od wbicia było badanie?
Tutaj to exe bo letro do tej ilości testa słabo widze

Pierwsze 3 strzały leciałem e7d, potem doradzono mi żeby zmienić wbijanie tescia co 3 i 4 dni zeby lepsze steżenie.
Badanie robiłem 03.07 a 125mg tescia poszło 29.06
Wysłana -
Jak długo lecisz już t3??? Dziwne że tsh nie jest jeszcze wyzerowane nie rozumiem tego...

Wynik testa masz dobry na czwarty dzień po wbiciu 125mg, progesteron tez jest dobrze nic z nim nie rób.
Wysłana -
No dobra a te wyniki to masz z mostku ? Jeśli tak to czego się spodziewałeś,że bijąc e7d cypio będziesz miał testa na poziomie 4000 ?
Wysłana -
Natan33
Jak długo lecisz już t3??? Dziwne że tsh nie jest jeszcze wyzerowane nie rozumiem tego...

Wynik testa masz dobry na czwarty dzień po wbiciu 125mg, progesteron tez jest dobrze nic z nim nie rób.

Nie no, moze zle napisalem albo zle zrozumiales, albo dobrze zrozumiales i potrzebuje upewnienia.
Poszly 3 strzaly
250 -7 dni
250 - 7 dni
250 - 7 dni
125 - 3 dni po tym(250).

T3 lece juz bardzo długo bo prawie 6 miesiecy, ciagle tiro i taka sama dawka.
Też mnie to dziwi...

Zmieniony przez - EstetykaToPodstawa w dniu 2018-07-04 13:39:24
Wysłana -
17kamil175
No dobra a te wyniki to masz z mostku ? Jeśli tak to czego się spodziewałeś,że bijąc e7d cypio będziesz miał testa na poziomie 4000 ?

Tak z mostku, nie no nie sadzilem ze 4k, tylko że troche więcej, chociaz 2x norma górna.
Wysłana -
Zbadał bys dzień po wbiciu to by tak bylo
Wysłana -
Tsh nie wezerowalo bo ft4 nisko, jak byś dorzucił Novo to ft 4 pójdzie w górę i tsh spadnie
Wysłana -
Przeważnie u wszystkich tsh leży przy podawaniu t3
Wysłana -
U mnie przy samym T3 było podobnie, a jak dałem Novo + t4 to tsh ciut powyżej 0.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź