SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań hormonalnych 21lat prosze o porade

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Siema mam 21lat postanowilem ostatnio zrobić badania hormonalne bo od dawna przeczuwalem że coś jest nie tak , ćwiczę już chyba rok z bardzo marnymi wynikami efektów prawie w ogóle, do tego mam problem ze sporym bfem (od jutra startuje z redukcja mam sylwetke skinny fat) przeczuwalem ze testosteron bedzie u mnie nisko ale nie myslalem ze az tak bardzo :/ czy to normalne u 21 letniego chlopaka? Co mam robić? Powinienem udać sie z tymi badaniami do lekarza ? Jeśli tak to do jakiego? Doradzcie cos bo się załamałem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Planuje wykonać dziś samodzielnie iniekcje muszę się nauczyć sam to robić, teraz zmieniłem prace i ciężko będzie brać wolne co 10dni, prosiłbym o pomoc jaką mam kupic igle do nabierania i jaką do wstrzykiwania ? Strzykawke 2ml mam kupić? Testosteron jaki mam to prolongatum jelfa zdjecie jest na 2 str w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Estradiol też lekko poniżej normy,co to może oznaczać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Robisz badania, masz wyniki nie mieszczące się w normach i pytasz się czy masz iść z tym do lekarza. Serio?
Endokrynolog, Androlog.



Zmieniony przez - juffster w dniu 2017-05-16 19:28:03
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Spróbuje jutro umówić się u Endokrynologa dzięki za radę, jestem tylko ciekaw jak on mi może pomóc na tak niski poziom testosteronu,jakieś strzały czy coś? jest to możliwe że to uzyskam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Przede wszystkim powinien próbować znaleźć powód. Prawdopodobnie da skierowanie na dodatkowe badania - przysadka, nadnercza do sprawdzenia na pewno.
jak jedzenie i tryb życia wygląda? jakieś problemy zdrowotne? z lekarzem nie zwlekaj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Problemów zdrowotnych raczej zadnych nie mam, dieta to zazwyczaj sniadanie platki i jajka, pozniej kurczak, ryż jakieś warzywa, ostatnio trochę mniej sypiam po jakies 6h dziennie mam pracę jednozmianowa do której kawałek dojezdzam i muszę wstawać o 4 rano, mam nadzieje ze ta wizyta u endo i jakies dodatkowe badania za duzo nie wyniesie bo w tym miesiacu mam krucho z kasą , a tym estradiolem i progesteronem jest się czym martwić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Jakbyś poszedł do rodzinnego to dałby Ci skierowanie na podstawie tych badań lecz pewnie poczekałbyś z 6msc na wizyte. Prywatnie to pewnie z 120-150zł zależy skąd jesteś.


Zmieniony przez - juffster w dniu 2017-05-16 21:26:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Terminy można sprawdzić na portalu NFZu
http://kolejki.nfz.gov.pl 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Myślałem że uda mi się dziś umówić do endo ale nawet prywatnie są kolejki , w jednym to nawet dopiero za 3 miesiące wolne terminy, na razie się wstrzymam z tą wizytą do przyszłego miesiąca, a jakies sprawdzone naturalne sposoby na podniesienie tescia znacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zapisz się teraz, bo szkoda czasu. Od takiego poziomu nie podbija się teścia suplami, a szuka się przyczyny problemu. Jeśli ci nie szkoda pieniędzy, to owszem - można kombinować, ale sensu to większego nie ma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zawsze warto się zapisać czas i tak będzie musiał minąć i nawet będziesz się mógł skonsultować z innym lekarzem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena i porady :)

Następny temat

Profesionalny analizator składu ciała

WHEY premium