SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Wyniki badań hormonalnych 21lat prosze o porade

Wysłana -
źródła np. http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Polska-ochrona-zdrowia-na-31-miejscu-w-Europie-wg-rankingu-konsumenckiego,148505,14,1.html albo http://www.healthpowerhouse.com/files/EHCI_2016/EHCI_2016_report.pdf , a WHO https://producaoindustrialblog.com/2017/01/15/world-health-organizations-ranking-of-the-worlds-health-systems/
Jakbyśmy mieli zacząć porównywać uczelnie medyczne i ich rankingi to dopiero wychodzi tragedia
Wysłana -
Dyskutujemy o czymś innym

napisałeś:

gówno się znają bo ich wiedza jest często przestarzała

i odniosłem się że:
Akurat jeśli chodzi o specjalistów z branży medycznej to polscy są na bardzo wysokim poziomie w Europie.

natomiast linki powyżej odnoszą się do systemu opieki zdrowotnej w Polsce a nie kwalifikacji i kompetencji kadr medycznych
i w tym pierwszym oczywista oczywistość że w takich rankingach gdzie jest nasz biedy NFZ nigdy nie będziemy wyglądać dobrze na tle innych rozwiniętych krajów , natomiast albo mówimy o systemie opieki zdrowotnej w Polsce ( w dodatku publicznej ) albo o przygotowaniu merytorycznym z branży medycznej
Wysłana -
Co do cytatu to biorę go z własnego doświadczenia (może gdzieś w innym województwie jest lepiej, ja z Koszalina), zarówno mojego jak i znajomych idt. choć prawda taka że lekarze z którymi mają kontakt są przeważnie 50-35 latkowie więc ludzie z innego pokolenia, w tych rankingach powyżej jest uwzględniony całokształt od jakości usług, podejścia do pacjenta po skuteczność zabiegów, efektów leczenia i czasu na wizytę, a skoro nfz sobie nie radzi to wolał bym żeby państwo nie zabierało mi pieniędzy w składkach tylko pozwoliło mi na to by było mnie stać na taką wizytę prywatnie ale to już zupełnie inny temat

Zmieniony przez - Mateusz4949 w dniu 2017-08-09 23:11:14
Wysłana -
No dokładnie to trochę inny temat i zdecydowanie bardziej złożony , z ciekawości jak masz znajomych za granicą to podpytaj jak oceniają ich jakość leczenia nie mówię o dostępie bo to jest co zrozumiałe na całkiem innym poziomie
Wysłana -
Wyniki badań 10 dni po iniekcji, coś tam jeszcze jest, będę u endo to zapytam czy nie lepiej bedzie co tydzień 100mg bo co 10 dni wydaje mi sie tez troche za rzadko, ogólnie ciekawi mnie skad u mnie takie problemy hormonalne mimo młodego wieku chcialbym poznac tego przyczynę, jeszcze mam pytanie jak weszłem na taką terapię to będę juz musial ciągnąć ją do końca życia ? W sumie chyba tak bo przed terapią i tak nie miałem nic teścia wiec po odbloku i tak bym chyba nic nie miał ?

Wysłana -
Jeszcze mam pytanie dla bardziej rozeznanych w temacie, chce nauczyć się sam wykonywać te iniekcje bo ciężko bedzie mi to pogodzić z nową pracą, wytłumaczy mi ktos jak to zrobić? Co mam kupić jakie igly itp? Będę wdzieczny za pomoc
Wysłana -
Robi ci pielęgniarka, więc powiesz że chciałbyś sam to ogarniać to powinni ci powiedzieć co i jak. Generalnie większej filozofii nie ma, więc sobie raczej poradzisz.
Z przyczynami to zgadywanko - predyspozycje genetyczne, z jakiegoś powodu niesprawnie działająca przysadka itp. Czy będziesz musiał - może i nie, ale prawidłowo poprowadzony HTZ powinien ci dać takie pozytywne efekty, że nawet o schodzeniu z niego nie powinieneś myśleć. Udałbym się jednak do kogoś kto bardziej ogarnia ten temat, bo ostatnio np. mi się przewinęło, że absolutna podstawa przy terapii to odpowiednia podaż omegi 3 - rzędu nawet kilkunastu gram form epa/dha.

Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-08-11 13:53:38
Wysłana -
Planuje wykonać dziś samodzielnie iniekcje muszę się nauczyć sam to robić, teraz zmieniłem prace i ciężko będzie brać wolne co 10dni, prosiłbym o pomoc jaką mam kupic igle do nabierania i jaką do wstrzykiwania ? Strzykawke 2ml mam kupić? Testosteron jaki mam to prolongatum jelfa zdjecie jest na 2 str w temacie
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź