sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Wyniki badań hormonalnych 21lat prosze o porade

Wysłana -
Z ciekawości spytam ile takie badania na teścia ?
Wysłana -
Zależy od laboratorium, u mnie większość płciowych ~25 zł
Wysłana -
Nieznacznie możesz podnieść teścia : redukcja tkanki tłuszczowej, odstawienie alkoholu, suplementacja np. ZMA lub boostery, trening siłowy, dobrze się odżywiać. Nawet jak to nie bardzo pomoże to na pewno nie zaszkodzi :)
Wysłana -
Wlasnie od dwóch dni jestem na redukcji mam jakies 20 bfa (84 w pasie) a waże tylko 62-63kg przy wzroście 173cm, do tej pory robiłem mase bo jestem chudy tylko z tym wystajacym brzuchem :/ no nic trzeba zrobic tą redukcje ale wtedy to juz w ogóle chyba znikne ale robic mase nie ma sensu bo nic nie idzie, do endo ide przy nastepnej wyplacie bo teraz braknie kasy oby mi coś pomógł
Wysłana -
macio9031
Z ciekawości spytam ile takie badania na teścia ?

testosteron - 27zł
tsh - 25zł
kortyzol - 30zł
prolaktyna - 25zł
progesteron - 27zł
estradiol - 25zł
Wysłana -
Ja bym uderzył do medyka z tym. TU nie ma co wymyślać i kombinować...
Wysłana -
Jakiego medyka?
Wysłana -
No miał lekarza na myśli a skoro temat dotyczy hormonów to endokrynologa
Wysłana -
Byłem dziś w końcu u endokrynologa, myślałem że skieruje mnie na jakieś badania ale po rozmowie stwierdził że zaczniemy od małej terapii która potrwa półtora miesiąca co 2 tyg zastrzyk 100mg/ml dziś już miałem pierwszy ale jakoś tego w ogóle nie odczuwam, chyba mi zaproponował najsłabszą terapię jaką mógł bo to chyba mała dawka? i to co 2 tyg, ale zobaczymy po tych półtora miesiąca jak powtórzę badania czy coś się poprawiło
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź