SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań początek mostku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
Witam proszę was o spojrzenie na moje wyniki i o opinie.
Obecnie jestem na 2 tygodniu mostku leci 250 mg cypka e7d
Na cyklu leciał:
1-20 100mg prop e2d
1-20 100mg master e2d
1-20 50 mcg t3 ed
1-22 500 iu HCG e3d/e4d

Ile moge wrzucic casabera i letro zeby zbic prolke i estero? Wystarczy letro i casa po pol tabsa e7d? Ostatnio bardzo mocno zbilem estro ale lecialo 2,5mcg letro ed przez jakies 2 miesiace poczym wracalo jakies 2 miesiace do normy a teraz jest juz powyzej

1. WIEK: 23
2. WAGA: 78
3. WZROST: 170
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:
-udo:
-talia: 78
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6
6. DIETA: 3500~
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 dea meta tren prop enan winko master oxa clen t3
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: rok temu
11. POZIOM BF%: 10-13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: x
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg: 120x12
-przysiad: 120x12







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
niema za co, ogólnie u mojego poprzedniego lekarza nie było możliwości dostać skierowania, zmieniłem rodzinnego i u tego nie ma problemu trzeba porostu zmieniać lekarzy aż do skutku w Holandii nie ma z tym problemu przepisujemy się tu do innego w 5 minut :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Caba daj 0.5 TAB co 10 dni E2 bym za bardzo nie ruszał
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
ok a co z resztą widze ze lh troche nisko? stany zapalne jak mozna zaleczyc ? Co z HCT i ertytrocytami? to normalne ze sa podwyzszone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
Wypowie się ktoś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lh fsh na cyklu zawsze 0 badz w okolicy, wiec nast razem zaoszczedz kase. morfo zawsze bedzie mniej badz bardziej rozjechana. chcesz unormowac zejsc z saa
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
bombowiec94
ok a co z resztą widze ze lh troche nisko? stany zapalne jak mozna zaleczyc ? Co z HCT i ertytrocytami? to normalne ze sa podwyzszone?




Jak na cykl to wyniki masz normalne.Zadnego stanu zapalnego nie masz gdyz CRP ponizej 4, CK to kinaza kreatynowa i u osob trenujacych jest zawsze podwyzszona.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
Wielkie dzieki chlopaki!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 226 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12661
Ile dałeś za badania i gdzie robiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
badania zrobiłem w holandii ile za to wyjdzie to nie wiem maksymalnie 100 euro jeśli pójdzie z ubezpieczenia to jakieś 50 euro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 226 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12661
Właśnie widzę, że w Holandii :)
W szpitalu, czy w prywatnej klinice ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
Poszedłem do lekarza rodzinnego powiedziałem mu ze jestem na cyklu i ze chce zrobić badania na własny koszt. Dał mi formularz z shl groep na którym pozaznaczałem sobie co chce zbadać
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec redu, robimy mięso

Następny temat

Cykl Prop Sporty Walki

WHEY premium