SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań hormonalnych 21lat prosze o porade

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dyskutujemy o czymś innym

napisałeś:

g**** się znają bo ich wiedza jest często przestarzała


i odniosłem się że:
Akurat jeśli chodzi o specjalistów z branży medycznej to polscy są na bardzo wysokim poziomie w Europie.



natomiast linki powyżej odnoszą się do systemu opieki zdrowotnej w Polsce a nie kwalifikacji i kompetencji kadr medycznych
i w tym pierwszym oczywista oczywistość że w takich rankingach gdzie jest nasz biedy NFZ nigdy nie będziemy wyglądać dobrze na tle innych rozwiniętych krajów , natomiast albo mówimy o systemie opieki zdrowotnej w Polsce ( w dodatku publicznej ) albo o przygotowaniu merytorycznym z branży medycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Co do cytatu to biorę go z własnego doświadczenia (może gdzieś w innym województwie jest lepiej, ja z Koszalina), zarówno mojego jak i znajomych idt. choć prawda taka że lekarze z którymi mają kontakt są przeważnie 50-35 latkowie więc ludzie z innego pokolenia, w tych rankingach powyżej jest uwzględniony całokształt od jakości usług, podejścia do pacjenta po skuteczność zabiegów, efektów leczenia i czasu na wizytę, a skoro nfz sobie nie radzi to wolał bym żeby państwo nie zabierało mi pieniędzy w składkach tylko pozwoliło mi na to by było mnie stać na taką wizytę prywatnie ale to już zupełnie inny temat


Zmieniony przez - Mateusz4949 w dniu 2017-08-09 23:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No dokładnie to trochę inny temat i zdecydowanie bardziej złożony , z ciekawości jak masz znajomych za granicą to podpytaj jak oceniają ich jakość leczenia nie mówię o dostępie bo to jest co zrozumiałe na całkiem innym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Wyniki badań 10 dni po iniekcji, coś tam jeszcze jest, będę u endo to zapytam czy nie lepiej bedzie co tydzień 100mg bo co 10 dni wydaje mi sie tez troche za rzadko, ogólnie ciekawi mnie skad u mnie takie problemy hormonalne mimo młodego wieku chcialbym poznac tego przyczynę, jeszcze mam pytanie jak weszłem na taką terapię to będę juz musial ciągnąć ją do końca życia ? W sumie chyba tak bo przed terapią i tak nie miałem nic teścia wiec po odbloku i tak bym chyba nic nie miał ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Jeszcze mam pytanie dla bardziej rozeznanych w temacie, chce nauczyć się sam wykonywać te iniekcje bo ciężko bedzie mi to pogodzić z nową pracą, wytłumaczy mi ktos jak to zrobić? Co mam kupić jakie igly itp? Będę wdzieczny za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Robi ci pielęgniarka, więc powiesz że chciałbyś sam to ogarniać to powinni ci powiedzieć co i jak. Generalnie większej filozofii nie ma, więc sobie raczej poradzisz.
Z przyczynami to zgadywanko - predyspozycje genetyczne, z jakiegoś powodu niesprawnie działająca przysadka itp. Czy będziesz musiał - może i nie, ale prawidłowo poprowadzony HTZ powinien ci dać takie pozytywne efekty, że nawet o schodzeniu z niego nie powinieneś myśleć. Udałbym się jednak do kogoś kto bardziej ogarnia ten temat, bo ostatnio np. mi się przewinęło, że absolutna podstawa przy terapii to odpowiednia podaż omegi 3 - rzędu nawet kilkunastu gram form epa/dha.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-08-11 13:53:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Planuje wykonać dziś samodzielnie iniekcje muszę się nauczyć sam to robić, teraz zmieniłem prace i ciężko będzie brać wolne co 10dni, prosiłbym o pomoc jaką mam kupic igle do nabierania i jaką do wstrzykiwania ? Strzykawke 2ml mam kupić? Testosteron jaki mam to prolongatum jelfa zdjecie jest na 2 str w temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena i porady :)

Następny temat

Profesionalny analizator składu ciała

Wiecej