SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Wyniki Rezonansu Magnetycznego

Wysłana -
Witam, przesyłam wyniki mojego rezonansu magnetycznego, może ktoś z was przełoży mi ten wynik na język polski.
Lekarze zakładali że mam przepuklinę odcinka lędźwiowego. Odczuwam bóle w lędźwiach, częstomocz, problemy z erekcja, do tego wszystkiego problemy z jelitami objawiające się napadami silnego bólu brzucha oraz biegunkami, ale wątpię czy to ma coś z tym wspólnego.
Obecnie zaprzestałem chodzić na siłownie i nie wiem co dalej.
Gdzie teraz się zwrócić? Neurochirurg, ortopeda czy fizjoterapeuta?

Pomoże ktoś? ☺️

Zmieniony przez - Tomczak19 w dniu 2018-02-14 22:24:41

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To tylko suchy opis, u każdego w rezonansie coś by się znalazło :)
Sam opis to za mało żeby coś powiedzieć.
Śmigaj do fizjo
Wysłana -
Oo więc mówię od razu, żebyś nie odrzucał jelit. Zacząłem diagnozować również przez RM moje plecy, a równolegle ciągęły się częstomocz oraz jelita. Pół roku zajmowałem się plecami najlepiej jak mogłem, przez całą Polskę nawet leciałem do super fizjo, a wyszło że wszystkie problemy wiążą się z jelitkami
Wysłana -
Tomczak19
Odczuwam bóle w lędźwiach, częstomocz, problemy z erekcja, do tego wszystkiego problemy z jelitami objawiające się napadami silnego bólu brzucha oraz biegunkami, ale wątpię czy to ma coś z tym wspólnego.

jak najbardziej ma udaj się do dobrego fizjoterapeuty a najlepiej osteopaty
miałeś robioną morfologię ?
Wysłana -
Morfologia była oczywiście robiona, wyniki książkowe
Wysłana -
To dobrze, jak wspomniałem wybierz się do dobrego specjalisty jak chcesz daj znać skąd jesteś może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź