SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Wyniki Ojca.

Wysłana -
Witam serdecznie, chciałem się poradzić bo w sumie nie wiem już gdzie ponieważ ojciec uparcie twierdzi że nie pojedzie do żadnego szpitala (może uda się go namówić do lekarza), odebrałem jego wyniki badań, wiek 63 lata, nadciśnienie, pani z recepcji powiedziała żeby jechać na SOR, ale widze że nic z tego nie będzie.. chce iść gdzieś z nim prywatnie jak najszybciej, kardiolog? bo lekarza rodzinnego ma takiego który tylko L4 potrafi wypisywać. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Homocysteina: norma 4,1-14 wynik 118,6
OB: 10 (norma 1-5)
CRP: 10 (norma 1-10)
HDL: 0,7 (0,9-1,8 mmol/l)
LDL: 5,6 (<2.6 mmol/L)
Trójglicerydy: 198 (norma 40–160 mg/dl)
Hemoglobina: 11,5 (norma 13,5-16)
Glukoza: 6 (norma od 3.9 do 5.5 mmol/L)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dobry kardiolog + dobry dietetyk na już.
Wysłana -
j/w, lub jakikolwiek inny od medycny rodzinnej nawet. Byle by zaczepić się u med.
Wysłana -
Dzięki tak zrobimy, zmiana diety i leki a do tego kupie mu dobre kwasy omega 3(może mu troche wyreguluje cholesterol) i kompleks witamin z górnej półki głównie chodzi o B12,B6,Kwas Foliowy na dodatkowe zbijanie tej homocysteiny


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-02-23 15:53:23
Wysłana -
Tutaj bardziej w foliany + ogólnie ostrożnie z głębszą suplementacją, omega 3 nie zaszkodzi.
Wysłana -
krzykacz
j/w, lub jakikolwiek inny od medycny rodzinnej nawet. Byle by zaczepić się u med.


dokładnie musi być pod kontrolą specjalisty także skonsultować jak najszybciej z lekarzem
Wysłana -
Był w szpitalu, zrobili mu troche badań i dali skierowanie do kardiologa w trybie pilnym, był w trzech poradniach najbliższy termin ze skierowaniem 27 lipiec, no i wiadomo poszedł prywatnie.. ale tak z tego wychodzi że jak nie masz pieniędzy to nic tylko umrzeć, on ma akurat wysoką emeryture, ale jak ktoś ma 1000 zł czy 1500 to jak ma sobie pozwolić na prywatne wizyty. Kupił sobie Special Two Witaminy z NowFoods i bierze jedną kapsułke dziennie, tam ponoć są jakieś ekstrakty poprawiające prace serca, dawka dzienna to dwie kapsułki chociaż nie wiem czy takie dawki dla niego nie będą zbyt duże.


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-03-05 10:29:28
Wysłana -
qw3rty
Był w szpitalu, zrobili mu troche badań i dali skierowanie do kardiologa w trybie pilnym, był w trzech poradniach najbliższy termin ze skierowaniem 27 lipiec, no i wiadomo poszedł prywatnie.. ale tak z tego wychodzi że jak nie masz pieniędzy to nic tylko umrzeć, on ma akurat wysoką emeryture, ale jak ktoś ma 1000 zł czy 1500 to jak ma sobie pozwolić na prywatne wizyty.


taki jest niestety obraz publicznej służby zdrowia i raczej nie ma co liczyć się to zmieni a nawet wydaje się że sukcesem będzie jak się nie pogorszy
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź