SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1581

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

81

Wzrost

171

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

87

Staż na siłowni

20lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

ostatni cykl ok 2 lata temu prop z boldkiem

Opisz swój plan treningowy

obecnie kontuzja,ale przewaznie split 4 razy w tyg

Cel cyklu

sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Witam. Prosilbym o porade, gdyz wiem ze na tym forum jest wiele osób z duża wiedzą zarówno w dziedzinie sportowej , jak i medycznej. A wiec tak, zamierzam niedlugo wejsc na cykl cypio + oxa, aby zlapac pare kilogramow, gdyz obecnie jestem na lekkiej redukcji. Problem jednak tkwi w tym ze od dluzszego juz czasu mam prolke ponad norma, i kortyzol rowniez, co rownoczesnie blokuje mi poziom tescia najprawdopodobniej. I pytanie mam w zwiazku z tym , czy mam prolaktyne zbic cabaserem zanim wejde na cykl?... Moze znacie jakies inne lzejsze srodki ktorymi moglbym zbic w koncu ta prolke. Dodam tylko ze mam ja podwyzszona od ostatniego cyklu ktory byl z 1,5 roku temu, i spierdzielony byl chyba odblok. Myslalem ze poziom hormonow sie wyrowna z czasem, ale dalej jest ona poza widelkami.. Dziekuje z gory za pomoc i zalaczam fote z wynikami..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
A coś się dzieje ? Jakieś niekorzystne objawy ? Na oxie to Ty zbytniej masy nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
No orientuje się ze na oxie zbytniej masy nie zrobię, ale w połączeniu z cypionatem i dobra micha mam nadzieje ze waga będzie na + ;)..No bo nie chciałem wchodzić na nic za bardzo mocnego, gdyż problem jest z tą prolka i kortyzolem. Choć pomimo tych wyników libido jest ok, tylko występuje ogólne zmęczenie i taki brak motywacji i chęci :/..A pamiętam ze jak byłem na cyklu i teść był o niebo wyżej to i ta motywacja była i chęci..Wiem, lata swoje robią ;), dlatego chciałem się wspomóc w jakiś sposób ;)..Bo co myślisz, sam cypionat byłby lepszy?..No i co myślisz o tym cabaserze??Brać, czy narazie nie warto, nie ukrywam ze to nie jest tania sprawa, ale jeśli będzie trzeba to zakupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Nie jest tani ale skuteczny i to bardzo. Masz 2x więc można to podejrzewać. Ale równie dobrze tarczyce, glukoze czy serducho więc i tym się zajmij też najpierw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Byłem u endokrynologa z tym, tarczyca ok, robił mi badanie z ta tabletka, nie pamiętam jej nazwy, i test wyszedł ok, przepisał mi dostinex, 2 tabletki o ile dobrze pamiętam i brałem je po pół, prolka wtedy trochę spadła, ale znowu jest ponad normę...Wyniki krwi tez wszystko ok...Mieszkam w Uk i ciężko z tymi badaniami, robię je tylko jak jestem w PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Niby na offie taka prolka to już może być jakiś grubszy problem.
Unikałbym nandrolonów albo cabaser cały czas brać po pół tab co 7-10 dni.

Wit B6, niepokalanek również zbijają prolaktynę jednak w o wiele mniejszym stopniu.
Ale na plus, że można brać cały rok. Tzn niepokalanek, B6 nie do końca.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej