SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wynik wymazu .

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Androlog proszę o pisanie na przyszłość w jednej wypowiedzi, półki ktoś nie odpowie jest możliwość edycji znakami w prawym górym rogu wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
androlog
I tak i nie. Ta bakteria jest stale w organizmie człowieka. U Ciebie wyhodowano na +. Myślę, że zarówno OB jak i CRP skoczyłoby, gdbyś miał co najmniej +++. Nie jestem jednak internistą, a andrologiem, więc nic odkrywczego Ci nie opowiem. W badaniu, które wkleiłeś masz jak byk zakażenie. Weźmiesz antybiotyk i po sprawie :)


No i tutaj jest pewien problem, zanim przyszły wyniki objawy z powodu których zdecydowałem się na posiew ustały niemalże do zera ...
i co robić .... skoro nie jestem smakoszem antybiotyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Zignoruj w takim razie :D Nieleczone zakażenie E.coli rozwija kolonie i przedostają się do różnych układów. Zakażenie różnych układów w tym samym czasie prowadzi do sepsy...no i będziesz miał problem z głowy - już nigdy więcej żadnych antybiotyków :P Zakładam, że jesteś dorosły, a w PL nie ma przymusu leczenia, so feel free bro! <piona>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
androlog
Zignoruj w takim razie :D Nieleczone zakażenie E.coli rozwija kolonie i przedostają się do różnych układów. Zakażenie różnych układów w tym samym czasie prowadzi do sepsy...no i będziesz miał problem z głowy - już nigdy więcej żadnych antybiotyków :P Zakładam, że jesteś dorosły, a w PL nie ma przymusu leczenia, so feel free bro! <piona>


czy są jeszcze jakieś metody diagnostyczne na to ?
chciałbym sprawdzić, może organizm sam sobie z tym poradził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Możesz dodatkowo wykonać posiew kału lub/i posiew krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kontynuowałem badań, wziąłem antybiotyk, trudno, ciekawe kiedy się skończy to pasienie antybiotykami ....

warte zwrócenia uwagi jest to, że po zażyciu nastąpiło znaczne pogorszenie samopoczucia... ale w granicach rozsądku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Podjales sluszna decyzje! Jesli cos Cie jeszcze niepokoi, to zapraszam na priv.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlamanie kosci ramiennej

Wiecej