sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Wynik wymazu .

Wysłana -
Androlog proszę o pisanie na przyszłość w jednej wypowiedzi, półki ktoś nie odpowie jest możliwość edycji znakami w prawym górym rogu wypowiedzi
Wysłana -
androlog
I tak i nie. Ta bakteria jest stale w organizmie człowieka. U Ciebie wyhodowano na +. Myślę, że zarówno OB jak i CRP skoczyłoby, gdbyś miał co najmniej +++. Nie jestem jednak internistą, a andrologiem, więc nic odkrywczego Ci nie opowiem. W badaniu, które wkleiłeś masz jak byk zakażenie. Weźmiesz antybiotyk i po sprawie :)

No i tutaj jest pewien problem, zanim przyszły wyniki objawy z powodu których zdecydowałem się na posiew ustały niemalże do zera ...
i co robić .... skoro nie jestem smakoszem antybiotyków
Wysłana -
Zignoruj w takim razie :D Nieleczone zakażenie E.coli rozwija kolonie i przedostają się do różnych układów. Zakażenie różnych układów w tym samym czasie prowadzi do sepsy...no i będziesz miał problem z głowy - już nigdy więcej żadnych antybiotyków :P Zakładam, że jesteś dorosły, a w PL nie ma przymusu leczenia, so feel free bro! <piona>
Wysłana -
androlog
Zignoruj w takim razie :D Nieleczone zakażenie E.coli rozwija kolonie i przedostają się do różnych układów. Zakażenie różnych układów w tym samym czasie prowadzi do sepsy...no i będziesz miał problem z głowy - już nigdy więcej żadnych antybiotyków :P Zakładam, że jesteś dorosły, a w PL nie ma przymusu leczenia, so feel free bro! <piona>

czy są jeszcze jakieś metody diagnostyczne na to ?
chciałbym sprawdzić, może organizm sam sobie z tym poradził
Wysłana -
Możesz dodatkowo wykonać posiew kału lub/i posiew krwi.
Wysłana -
nie kontynuowałem badań, wziąłem antybiotyk, trudno, ciekawe kiedy się skończy to pasienie antybiotykami ....

warte zwrócenia uwagi jest to, że po zażyciu nastąpiło znaczne pogorszenie samopoczucia... ale w granicach rozsądku .
Wysłana -
Podjales sluszna decyzje! Jesli cos Cie jeszcze niepokoi, to zapraszam na priv.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź