SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wylewy do oczu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Otoz mam ostatnio od jakiegos czasu taki problem.Odkad mam stalke i bolda dosyc duzo czasu spedzam przed kompem.I chcialem sie spytac czy to normalne ze od zbyt dlugiego siedzenia moze sie zrobic wylew do oka ? Macie podobne dolegliwosci nieraz ? Chodzi mi o to ze w prawym oku co jakis czas dookola zrenicy mam zaczerwienione oko i to czasem dosyc intensywnie,do tego stopnia ze oko wyglada jakbym dostal ciosa w twarz.Razem z zaczerwienieniem pojawia sie jakby pogorszenie ostrosci wzroku w tym oku i lekki pulsujacy bol.Co mam czynic ? Isc z tym do okulisty ? Zrobic sobie przerwe z kompem ? I co to moze byc ? Jakies zapalenie ? Dodam ze robi mi sie to regularnie gdzies od 2 miesiecy ! Przekrwienie znika ale po kilku dniach znowu sie pojawia i nawet jak ok. 5 dni nie siedzialem przed kompem to oko te mnie pobolewalo i swedzialo.Czy to moze byc cós powaznego ? Nie ukrywam ze boje sie lekarzy i mam nieraz paranoidalne najgorsze mysli ze mi oko amputuja itp.

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Przeminęło z Wiatrem --- Piękny film !! Naprawdę Piękny !! POLECAM

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
Odpowiem - mam podobny problem - zawsze jak długo siedzę przed kompem i jak długo prowadzę samochód (tzn. kilkanaście godzin) byłem już u klilku lekarzy, bo myślałem, że to może przez jakieś "suplementy" - badania mi roblili...kasy trochę wyciągnęli... i wyszło tylko, że mam trochę przesuszoną gałkę oczną....czyli te wylewy to normalka

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
nie siedziec przy kompie tyle i jakies kropelki stososwac ja tez tak mialem




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
To chyba nie od kompa, chyba że jakieś wrażliwe gały masz - ja czasami jak mam robotę siedzę po 16 godzin dziennie przez tydzień czasu i nic, a z kompami zabawę zacząłem w 92 roku.

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl 
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl 
Trust No One... Lame_Hunters.sq... SFD has You
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
Wszystko zależy od oczu....ja teraz siedzę przy ciekłokrystalicznym i nie mam już takich objawów, ale przy normalnym monitorze też tak miałem

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
No a ja musze przyznac ze mam nawyk "wkladania nosa w monitor", glowe mam moze z pol metra od ekranu, a monitor juz ma 6 lat, 15 cali i wszyscy co mnie odwiedzaja mi mowia ze niezle rozmazuje i znieksztalca obraz i jest ciemny jak cholera.Widac czas zmienic monitor.

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
byc moze to zapalenie spojowki?
radze ci sie z tym problemem wybrac do okulisty ,sądze ze przepisze ci kropelki do oczu.

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj dużo tych objawów, pulsujący ból, silne zaczerwienienia
do tego odnoszę, że to Ci się pogłębia

idź do lekarza, oni nie gryzą, naprawdę

pozdrawiam

Maciej Kamiński
cośtamcośtamcośtam_kropka_Muscle_kropka_cośtamcośtam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Raczej mi juz przechodzi, tzn. mam to coraz rzadziej,ale i tak sie przejde bo moze to cisza przed burza.

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
mowisz ze czerwone na tym co powinne być "białe"
bo po kolei zrenica teczowka i biale
co do zapalenia spojowki (spojowka pokrywa np powieke i worek spojowkowy
) z opisu wynika ze to nei spojowka ...
ogolnie
najpierw powinienes zaczac od przyczyny : zalatw jakis monitor 17" nie rozmazujacy - zamien sie z KUMPLEM
- 2--- dalej usiadź !!!! moze zmien jakies ustawienia - kontrast na maxa i zmniejszyc jaskrawosc ----chyba
- a ogolnie KROPELKI do worka spojowkowego po 2 np BETADRIN , swietlik (euphrasia) - homeopatyczne drozsze chyba albo cos innego do oka bez recepty
-- co do ich waznosci - po otwarciu krotka - to chodzi chyba glownie tylko o mogace wystapic zanieczyszczenie - cos mi tam na farmakologii mowili

wiec zakraplasz poszczypie i powinno byc lepiej !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583


Nie mialem co robic to narysowalem swoje oko wyglada to mniej wiecej tak,z tym ze w rzeczywistosci ta czerwien jest jakby bardziej rozmazana i mdła.

Pozdrawiam.

****** Doradca w dziale Doping ******

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roaccutane

Następny temat

konsekwencja sparringu

Wiecej