SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wykroki ... stare ale dobre - wasze opinie na ten temat .

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Zauwazylem ze w wielu programach treningowych, zarowno moich znajomych jak i czytelnikow tego forum nie uwzglednione zostaje cwiczenie takie jak Wykroki - badz co badz - swietnie rozwijajace miesnie dwuglowe ud, posladkowe wieksze, oraz szereg innych pobocznych (polsciegniste, polobloniaste itd) - choc nalezy ono do kanonu cwiczen podstawowych wykonywanych wolnym ciezarem - jakze waznych w okresie budowania masy miesniowej.
Zauwazylem rowniez ze trening nog jest ukierunkowany glownie na przysiady, wyprosty itp. angazujace miesien czworoglowy uda - miesien dwoglowy i wszystkie poboczne angazowane sa tylko w marnym uginaniu nog na maszynie (no i w glebokich przysiadach - pupa:) - jesli wogole - moje pytanie brzmi - DLACZEGO ? kazdy przeciez wie badz wiedziec powinien ze tyl uda jest rowniez bardzo istotny jesli chodzi o ogolne wrazenie w przypadku nog.

Zapraszam do konwersacji zarowno poczatkujacych jak i specow dzialu :)

ps. byc moze niewiele osob (w tym szerokie grono poczatkujacych) nie zna wogole takiego cwiczenia jak wykroki ?

pozdrowienia ze slonecznych katowic :)

Wapniak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
To znaczy Mawashi ,że możemy w tym poście zrobić sobie RING 2?
Oczywiście żartuje ,a na poważnie to parę lat ćwiczyłem na Targówku i tam też mieszkałem ponad 20 laTeraz mieszkam w Markach ,a ćwiczę w Zielonce.Siłownia bardzo fajna sprzęt firmy OLIMP za ponad 200.000 pln.
POZDROWIENIA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
a ja robie wykroki i czworoglowe, dwoglowe i posladki swietnie pracuja (choc najbardziej czworoglowe nad kolanami)

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
A ja zauwazylem cos wiecej :) wiekszosc forumowiczow wogoole nie robi nog :) a co do mnie to wykroki robie tylko musze jeszcze nad technika popracowac bo kolano mi za palce wychodzi :) i do tego bardziej czuje ogolne zmeczenie i "pupe" niz uda :(


Zmieniony przez - kacperb w dniu 2002-07-01 21:34:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39589
Dla niektórych może i dobre ćwiczenie .
Ale w moim przypadku i chyba nie tylko, za bardzo rozbudowuje biodra , choć w czasie ćwiczenia czuć pracę w mięśniach czworogłowych .

Drzey

Drzey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Ja robię wykroki jako ćwiczenie kończące trening nóg, tzw. dobijające .... jakieś 3 serie po 10 powtórzen i jestem załatwiony na cacy

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robie wykroki, a jakze, szczegolnie w okresach gdy wykonuje serie laczone.
Tylko sugeruje robic wykroki statycznie - tj. caly czas w wykroku a opuszczamy sie prawie dotykajac kolanem podlogi, ale w zadym wypadku nie dotykamy!


bst
Happy HIT follower
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
bst na jakiej silce trenujesz w Wwie ?????

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zgadzam się z BST-sam to stosuję.Polwecam tyloko ostrożny dobór obciążenia-by nie polecieć z techniką na rzecz ciężaru.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
Sam się zatraciłem i bardzo rzadko robię ,ale za to polecam je wszystkim dziewczynom u mnie na treningu.

P.S. bst jesteś z W-wy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
ja tez jestem z wawy a nikt mnie nie pyta gdzie cwicze

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
No a gdzie ćwiczysz Mawashi

REDRUM it's my not recommended behavior
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase<-- czy dobry ??!?

Następny temat

Czy dobry trening na mase???

WHEY premium