SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wykluczenie mięsa przy redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Witam, forum przeglądam od jakiegoś czasu i postanowiłam się zarejestrować.
Powoli tworzę własną dietę, chcę zrzucić kilka kg (już 3kg za mną) i popracować nad sylwetką.

Odnośnie diety mam problem... Piszecie o białku, że najlepiej mięso. U mnie problem jest taki, że go unikam, lub ograniczam jak najbardziej. Nie z przekonań, tylko kiepsko się później czuję.
Czy mięso można zupełnie zastąpić rybami?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można. Ryby to bardzo dobre źródło białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
mozna tez serem bialym chudym.
takze jajami i soja, ale oba niestety maja sporo tluszczu.Chyba ze bedziesz jadl bialko kurze.
Ryby sa oczywiscie bardzo dobre

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, nie można serem białym ani chudym, ani żadnym innym. Zbyt duża różnica jakości białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
A ja czasem zamieniam bialym serem.
A po czym poznac ze jakosc bialka jest OK. Mozesz wiecej napisac, bo o tym szczerze mowiac nie slyszalem, ze ser bialy nie jest OK jako bialko.
Czasem wieczorem po treningu wcinam ser bialy zamiast piersi z kurczaka. Po prostu codziennie piers z kurczaka albo cos podobnego - to sie nudzi.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ser biały jest ok - przed snem ze względu na to, że kazeina jest białkiem wolnowchłanialnym

po treningu odpada
tutaj chude mięso/ryba albo jakieś wpc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białka są szybko i wolnowchłanialne. Mięso dobrze i w miarę szybko się wchłania, a kazeina(prod mleczne) wchłania się długo (-+7 godz) i właśnie na noc przed snem twaróg chudy jak najbardziej, a wtedy kiedy jest na szybko potrzebne, to mięcho/odżywka itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
to jesli koncze trening ok 21-22 i zaraz potem bedzie ostatni posilek bedacy zarazem posilkiem potreningowym, to lepiej bedzie ser bialy chudy czy jednak piers?
A moze oba naraz?

Powiedzcie bo mam dylemat

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-06 00:41:06

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wtedy ryż/ziemniaki + chude mięso.
Potreningowy jada się bez względu na porę dnia.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-08-06 06:29:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tłuszczu

Następny temat

Dieta na masę, odpowiednia?

WHEY premium