SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wykażcie się !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Tamat z omenem zakończony.Więc mam pytanie czy człowiek przez branie sterydów może się tak zablokować że kosmiczne dawki sterydu już nawet nie będą działać???
Jak się "odblokować"? Czym się leczyć ?
Nie piszcie żeby nagle przestać brać,tylko jak dojść do "dobrej formy".No i żeby spadki były jak najmniejsze.


Pozdrawiam , Detektyw .

Chcę umrzeć wielki....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
Najprostrzy sposób zrobić sobie przerwę np rok albo pułtora

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Tak,tak.Dziękuję.Proszę o następne porady.


Pozdrawiam , Detektyw .

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
A teraz jestes na cyklu?


LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Najpierw biogonadyl 2000j.m. co 2 dni + tamoxifen 20mg\dzien
w sumie 15 dni
potem proviron - 50mg\dzien 3-4tygodnie
na koniec clomid 100mg przez 5 dni i 50mg przez 10dni.

Son Gochan Moderator działu doping

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Przerwa to raz. I najlepiej dluga. Druga rzecz to dobre przeczyszczenie sobie recptoroe co robi sie na saunie przez jakies 2-3 tyg , oglonie mowiac trzbea z siebie tego troche wypocic. Tak to robia zawodowcy w USA. Po takiej zabawie bedziesz powinienes reagowac dobrze nawet na male dawki. Kuracje z sauna mozesz powtarzac co jakies czas.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
A czy HCG coś da ?
Lifter.Pisałem o tym omenie.Twierdziliście że jest OK.Więc doszedłem do wniosku że to ja jestem tak zablokowany że prawie 30 ml omnadrenu przez 7 tygodni mi nic nie dało.
Logiczne , bo omo kupowane było w aptece , więc napewno było wyprodukowane w Jelfie.

Pozdrawiam , Detektyw .

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Na pewno bym nie bral HCG, bo moze tylko pogorszyc sprawe.
Nolvadex- nie widze powoedu aby go brac bez HCG a szczerze mowiac, to nawet z HCG nie trzeba go brac jesli HCG nie jest brane w zbyt duzaj ilosci.
Natomiast Clomid jak najbardziej, ze 3 tygodnie przez pierwsze 7 dni po 100mg i potem po jednej, ale zacznij gdzies 2 tygodnie po ostatnim zastrzyku omki.
Zrob przerwe z koksami z 3-4 miechy i postaw w tym czasie na suplementy, szczegolnie kreatyne, 6 tyg na kreatynie 2 tyg przerwy i od nowa.
Cwicz tak jak cwiczysz i jedz tak samo, przeciesz chcesz utrzymac mase.
Co do tej salny o kturej pisal 666 to nie zabardzo wiem jaki ma ona wplyw na "odblokowanie" receptorow, ale na pewno zgubisz mnostwo wody, wedlug mnie niepotrzebnie.



LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Lifter dokladnie nie wiem dlaczego tak sie powinno robic tylko to robia najlepsi wiec chyba jakis powod w tym musi byc. Napewno jest skuteczny mnie to bardzo pomaga ,spytaj sie Cybera on sie na tym akurat bardziej wyznaje.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn. podczas siedzenia w saunie wydala się przez skóre wiele związków trujących. Doskonale oczyszcza skóre i wogóle opis jej dodatnich skutków zająłby kilka stron.

Nie ma to jak sauna, a potem solarium. Nawet samopoczucie za***iste jest potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Potem pozostaje juz tylko...

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+winstrol w tabletkach

Następny temat

Albumina

WHEY premium