SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjazd w góry

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Wyjazd w góry wiąże się z chodzeniem po 30km dziennie i dzięki temu do kcal będę musiał dodać jakieś dodatkowe 2000kcal. Moje makro to wegle 150- 200g, białko 170g, tłuszcze 250-280g co daje łącznie +/- 4000 kcal. Jak widać większość kcal pochodzi z tłuszczy... I teraz pytanie co co dokładać jeśli mój bilans w górach będzie wynosił ponad 6000kcal ? Wegle chciałbym tylko trochę zwiększyć ze względu na cukrzycę (duże ilości źle działają na moją wrażliwość insulinowa) Ale wiadomo że jednak troszkę trzeba bo wysiłek będzie mega duży i może się to wiązać z dużą hipoglikemia... no więc myślałem o 220g białka, 350g wegli, 420g tłuszczu... Ale też nigdy nie byłem na takich wysokich tluszczach i nwm nawet czy są jakieś ograniczenia co do ilości tłuszczu w diecie itd?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Na ile jedziesz? Skąd wyliczenia, że az 2000 kcal trzeba dodać?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Dziennie 30km przez 5 dni, z różnych aplikacji na telefonie typu endomondo wychodzi mi że spale podczas takich 30km 2000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Jeśli to wyjazd 'wakacyjny' czy 'wypoczynkowy' to poprostu jadłbym tyle ile organizm będzie miał ochotę i gitara. 5 dni nie zmieni wiele w twojej sylwetce

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasiona Chia

Następny temat

Wąska góra z porównaniem do nóg

WHEY premium