SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjazd podczas cyklu. Igły w Hiszpanii.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2978
Jestem aktualnie podczas cyklu na propku 100mg e2d, mniej więcej w 4 tygodniu wyjeżdżam na tydzień do Hiszpanii. Wylot z Londynu wiec jestem prawie pewny że nie dam rady przenieść 3 igieł i 3 strzykawek (bo tyle będę potrzebować). Jeżeli miał ktoś doświadczenie, to wiecie czy w Hiszpanii w aptece można dostać to normalnie tak jak w PL? Jeśli nie, to czy 7 dniowa przerwa podczas cyklu zaszkodzi mocno...? Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja leciałem również z Londynu do Hiszpanii i wziąłem z sobą i igły i strzykawki .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2978
mesja1905
Ja leciałem również z Londynu do Hiszpanii i wziąłem z sobą i igły i strzykawki .



To super! Ja tez spróbuje. Wiem, że zawsze trzeba pokazać receptę gdy chce się przewieźć. Oczywiście gdy znajdą przy skanowaniu. Bo ja podręczny bagaż tylko będę mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W takim wypadku nie wiem. Ja na wakacje latam z dużym bagażem , podręczny to malo
( latam z kobieta ) mam apteczkę , paracetamol , bandaż , itd


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-05-14 23:20:24

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94081 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
W podręcznym nie przejdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Gdzie bym nie leciał zawsze mam ze sobą dziesiątki igieł i strzykawek
Włóż do głównego do kosmetyczki
Londyn to nic
Leciałem stamtąd i obok mnie w samolocie dziewczyna wyjęła pilnik do paznokci z 15cm, tak wygląda ich kontrola
Ale już o płyn w buteleczce 120ml zamiast 100ml się doj**ią

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
W Hiszpanii igły i pompki są dostępne bez recepty. Nie są konfiskowane, posiadanie jest legalne.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94081 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
133mhz
Gdzie bym nie leciał zawsze mam ze sobą dziesiątki igieł i strzykawek
Włóż do głównego do kosmetyczki
Londyn to nic
Leciałem stamtąd i obok mnie w samolocie dziewczyna wyjęła pilnik do paznokci z 15cm, tak wygląda ich kontrola
Ale już o płyn w buteleczce 120ml zamiast 100ml się doj**ią



On tylko podręczny zabiera

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2710
Jak już będziesz biegał po Hiszpańskich aptekach pytaj o efedryna :) w 3 pierwszy mi nie sprzedano ale potem już poleciała. Przywiozłem 4 opakowania za jedno 10 e wołają. W opakowaniu 24 tabletki po 50 mg efka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1035
W hiszpanii kupisz bez problemu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epistane pod redu

Następny temat

Prop bałkan solo i problem z jadrami.

WHEY premium