SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Mam pytanko i prośbę znawców tematu. Wyjeżdżam na zawody w piątek 13-go maja około godziny 10-12ej i będę jechał samochodem około 6 godzin. Jak wiadomo będę po 3-4 dniach ketozy i około 1-1,5 dnia ładowania. Samochód prowadzę sam i przy okazji odrazu wskoczyć na weryfikacje które odbędą się w piątek od 18-ej do 20-ej. Jak rozplanować ten dzień z posiłkami. Prowadzę się cały czas sam i internetem. Czytałem bardzo bardzo wiele na temat ketozy i ładowania ale w każdym artykule piszą co innego. Jak to zrobić żeby nie stracić na jakości która mam nadzieję będzie na poziomie.


Zmieniony przez - goliat11 w dniu 2016-05-03 18:31:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Mam pytanko czy ja coś źle napisałem czy nie w tym temacie? Że nikt nie wie co mi podpowiedzieć? Mniej więcej wiem o co chodzi ale chciałem jakąś wypowiedź żeby porównać z moją wiedzą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
To jest dział z dziennikami osób, które przygotowują się do zawodów.
Twoje pytanie chyba lepiej pasowałoby do działu odżywianie, odchudzanie
ale poczekajmy i może ktoś z zawodników mających tutaj swój dziennik odpowie na Twoje pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Kurzydło - Debiuty i Mistrzostwa Polski 2016

Następny temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

WHEY premium