SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjasnienie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta za przeproszeniem wytlumacz mi jedna rzecz.

Dlaczego na wszystkie inne sztuki walki mowisz ze sa cienkie.
Jestes wciaz zafascynowany jedna bjj, zgoda uwazasz sie jest najlepsza ale czemu piszesz ze inne np Krav Maga jest gorsza od bjj, albo ze jakis tam kick nie mialby szans z bjj.

Nie rozumiem uwazasz ze bjj jest najlepsza na swiecie.
Kurde nic juz nie rozumiem.
- Skoro nie trenujesz Kravki to skad mozesz miec pojecie o tym jak wyglada trening, przygotowania.
A proopo ktos pisal ze kickboxer skopal kravata.

buhahaha- ciekawe gdzie kiedy??

Moze to byl poczatkujacy, po pierwsze mogl nie znac dobrze tej techniki nie opanowal.
W ogole kto to widzial, nie uzasadniono tego!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Po prostu sa wakacje a na dworze leje:( wiec nie mam nic innego do roborty. Jak wyjdzie sloneczko to bedziecie miec znacznie zadziej okazje czytac moje wypociny:)



Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytaj prosze uwaznie moje wypowiedzi. Podawalem dziesiatki skutecznych systemow. Dlaczego Krawat jest kiepskim systemem wyjasniam dokladnie w poprzednim Budokanie. Poczytaj sobie. Ze kick nie ma szans w Bjj udowodniono juz wystarcczajaco wiele razy w Vale Tudo.
Nie trenuje Krawata. Walczylem z krawaciarzami i ich pokonalem i to wystarczy. A wiem jak qwyglada trening bo mam oczy i znam ludzi ktorzy to cwiczyli.
A Krawaciarzy skopali Ja osobiscie, Hast, dwaj zapasnicy (w Lodzi i Poznaniu). Kazde moje slowo jest poparte dowodami. Jesli zarzucasz mi klamstwo to pzyjedz i powiedz mi to w oczy.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Witam Boruta;)
mam jeszcze jedno pytanko: z tego, co wiem to twoje zaawansowanie w BJJ jest baaardzo duże, jeśli nie mistrzowskie. Czy walczyłeś z kimś "konkretnym" z KM, czy tylko KM-owcami?

Pozdrawiam
Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pletwonurkami Marwoja z Gdyni. To sie bodajze Formoza nazywa. Moje zaawansowanie jest w skali swiatowej bardzo mizerne, a wtenczas go wogule nie bylo.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BORUTA moze ci KM mieli 2-letni staz a w koncu ty jestes lepszy jak cwiczysz 3 lata.

Powiedz mi jak ich pokonales , walczyles na turnieju czy "SLYSZALES" od innych.

Przyjechac moglbym przyjechac tylko co moje 90 kg da skoro nawet nie znam zadnej sztuki walki, i dawno bym lezal z dzwignia.

Heh...powiedz jak ich pokonales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tedy dopiero zaczynalem. A sprawe opisuje w Budokanie nr 5.
Ponadto wiele opisow porazek Krawata znajdziesz w archiwum CzP.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BORUTA>

Z TEGO CO WIEM RACZEJ BJJ< NIE DA SIE POKONAC W TURNIEJU.
ale w turnieju wkoncu KM nie jest sztuka walki na turnieje.

Zgoda, ale wiec ze na ulicy jakbys spotkal kravata...moglbys go nie pokonac.

Bo wiekszosc zalezy od czlowieka jaki jest, czy jest zawziety a nie jakas lama ktora boi sie uderzyc.

DZIURA zgodzi sie ze mna.

KRAV MAGA jest tak samo skuteczna co bjj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krawat w ogole nie jest do walki.
Jest do
a) samoobrony (choc znam lepsze)
b) uzupelnienia systemu walki
c) wyciskania kasy od naiwnych

Krawat NIE JEST sam w sobie skuteczny w walce. A juz na pewno nie jak Bjj. Jak uwazasz inaczej to udowodnij. Gadac kazdy potrafi.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BORUTA, dobra niech dojde do mistrzostwa z KRAV MAGA.

Bede chcia; sie z toba zmierzyc : nie na turnieju tylko na ulicy. Czemu nie KM VS BJJ.

Wybacz ale nie zgodze sie z Toba.
I nie jest to samoobrona, tylko na samoobrone sklada sie ATAK. Gdzie jest wiele niebezpiecznych dla zycia technik.

Hmm, wkorz jakies KM, to zobaczymy ze wyjdziesz calo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dociera ze juz pokonywalem Krawaciarzy? Ze inni tez to robili? No to nic nie poradze jak zes taki beton:(


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
"O sobie : Nikko Cup 2000 Submission Wrestling Champion, Oss, Holandia 2000 final:http://czarnypas.gr.pl/filmy/boruta.avi ); I m. w miedzynarodowym turnieju Bjj w Lindkoping, Szwecja 1998; I m. w Otwartych Mistrzostwach Sport Jiu-jitsu, Glogow 2000; zastepca redaktora naczelnego magazynu Budokan; czlonek kadry polski Brazylijskiego jiu-jitsu i Submission wrestling" -sam to o sobie napisałeś, więc nie zalewaj z tym słabym zaawansowaniem.
Jakieś to dziwne: twojego zaawansowania wogóle nie było, a pokonałeś gości bez problemu: jakim CUDEM?
Trenujesz BJJ od 3 lat, zakładam więc , że niezaawansowany to byłeś jakieś 2-2,5 roku temu ( podobno szybkość postępów w BJJ jest całkiem spora ). KM wtedy raczej raczkowało w Polsce. Czy był wtedy ktoś przyzwoity w Marwoju? Instruktor, u którego trenuję KM ( jeden z lepszych w Polsce ) zajmuje się KM od 3 lat... Sądzę, że nawet on był wtedy mizerny ( jeśli chodzi o KRAV ). Kto ich wtedy trenował? No, chyba, że pan Adamczyk...
Poza tym to jeszcze przed BJJ całkiem sporo trenowałeś, podejrzewam, że dużo więcej niż miała większość w Polsce okazję potrenować KM.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrzucilem nowe filmy na ftp

Następny temat

AT-SYSTEM

WHEY premium