SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygodne buty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 336
Witam,
Kiedyś doznałem urazu dwóch stóp, teraz potrzebuję nosić buty wygodne ,odciążające pięte, amortyzujące stope. Jakie buty spełnią takie zadanie? Wiem że każdy ma własne preferencje co do butów, ale chciałbym abyście mi polecili jakieś obuwie, i powiedzieli czego unikać. Myślałem nad takimi http://allegro.pl/nike-shox-rivalry-316317-023-roz-44-degris-i1657741753.html Dobre będą. Na buty mogę wydać do 300zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 336
Przepraszam za post pod postem, ale chcę już kupić buty, i chcę usłyszeć waszą opinię za którymi warto się rozglądnąć. Proszę o opinie o nike shox.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Na okres wiosenno-letni bardziej coś przewiewnego kup.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 336
Jakiś konkretny model? A na jesień nike shox będa dobre, bo w lecie czasami chodzę w sandałach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Np adidas daroga climacool one bądź two.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 336
Cześć
Ile prawidłowo dobrane buty powinny mieć luzu? Ja kupiłem nike shox i w palcach mam około 1-1,5 cm luzu, zastawiam się czy tak być powiino, dodam że buty leżą na nodze stabilnie, ale odkąd ja pamiętam zawsze kupowałem buty trochę luźniejsze? Proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Air maxy są bardzo wygodne szczególnie polecam model 90 i 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
W Airmaxach miałem 1cm luzu. Nigdy więcej ich nie kupie.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
ja tak się nimi zajarałem ,są mega wygodne kupuje teraz tylko air maxy
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótkie włosy a solarium.

Następny temat

Farbować?

WHEY premium