SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Wygląd

Wysłana -
Zauważyłem, że jest typ ludzi którzy imprezują ciągle, jedzą co chcą nie trenują a i tak wyglądają w miare dobrze, mają widoczne mieśnie, zarysy i wgl
dlaczego tak jest? czy to po prostu gen

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Masz rozne typy, Ty mowisz o typowym mezomorfiku, sa jeszcze ektomorficy i endomorficy, przewaznie troche te typy sa ze soba wymieszane, wygoogluj sobie te 3 hasla bedziesz mial odpowiedz.
Wysłana -
No panie takie zycie, też mam takiego kolege co sobie nie odmawia, wpadnie nieraz na siłkę machnie coś tam a wygląda lepiej niż nie jeden co trenuje od X lat.
Wysłana -
anubis84
No panie takie zycie, też mam takiego kolege co sobie nie odmawia, wpadnie nieraz na siłkę machnie coś tam a wygląda lepiej niż nie jeden co trenuje od X lat.

to chyba pije tylko piwo ,max 2 i cwiczy w domu
Wysłana -
Wątpię, co do tego treningu w domu
Wysłana -
Żeby mieć zarysy nic nie trzeba robić, to nie jest DOBRY wygląd. Dla większości ludzi dobry wygląd to kratka i żyłka na bicu, osiągalne robieniem pompek i jazdą na rowerze. Pleców i nóg tak nie wyrobisz

Może ciężko fizycznie pracują Ci ludzie?
Wysłana -
kamelo99
Zauważyłem, że jest typ ludzi którzy imprezują ciągle, jedzą co chcą nie trenują a i tak wyglądają w miare dobrze, mają widoczne mieśnie, zarysy i wgln

nie ma takiej możliwości żeby jeść byle co , imprezować , nie trenować i wyglądać dobrze
oczywiście zależy jeszcze co przez to się rozumie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź