SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskarka do soków

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13483
Na pewno z was posiada wyciskarki do soków
dlatego się pytam was jakich firm macie oraz plusy i minusy
też się zastanawiam nad kupnem wyciskarki tylko nie wiem z jakiej firmy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362749 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664039
tutaj może pytaj w ogólnym temacie
https://www.sfd.pl/SPRZĘTY_KUCHENNE__POLECAM_,_NIE_POLECAM_-t1071120.html
ja mam najzwyklejsza ręczną lecz też się przymierzam do zakupu jakies sensownej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13483
Przeglądałem temat ale odpowiedzi takiej nie znalazłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9233
Polecam karolik firma ,można kupić w kauglandzie,czasem innych marketach i jest tania jak na wyciskarki bo niecałe 300 zł . Wyciskanie soki nawet z najbardziej twardych warzyw , burak, kapusta marchew bez problemu, wyciska bardzo dobrze ... Minusów nie widzę większych oprócz czyszczenia po każdym użyciu wszystkich części ale to wszystkie trzeba czyścić :) Miałam brać z tefala ,ale ze względu na to ,że połowę tańsza wzięłam ta i nie żałuję ,służy mi już pół roku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13483
a jak tam owocami jak banan malina truskawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Mam amice JSD4011

twarde warzywa owoce spoko, z banana nic nie wyciśniesz, zapchasz jedynie sito, banana lepiej osobno zblendować.

Minus jeden jak w kazdej, trzeba się namęczyć by wyczyścić

Nie opłaca sie robić szklaneczki soku.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13483
To ile trzeba owoców na jedną szklankę tak 300ml
a po za tym będę robił na 3/4 szklanki


Zmieniony przez - Gogoll w dniu 2018-02-04 22:12:04
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 63
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13483
Tak masz rację jeśli kupować raz a porządnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ostatnio robiłem, tak na oko bo nie pamiętam co do ilosci dokładnie, 5 jabłek sporych, 6 marchewek sporych, paczka szpinaku (mało soku z niego jest tak samo jak z natki pietruszki) buraki też około 3-4, seler naciowy, kilogram pomaranczy, ze 4 liry mi wyszło.

na szklanke się nie opłaca, 1 poamrancz, jedno jabłko, marchewka i bedziesz miał szklankę.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-02-05 21:11:24

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13483
Podziękował za odpowiedź
wiem że zawsze z sokowirówki mało soku wychodziło
ale z wyciskarki powinno więcej wyjść



Zmieniony przez - Gogoll w dniu 2018-02-06 20:55:56

Zmieniony przez - Gogoll w dniu 2018-02-06 20:56:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weekendowe konkursy z kuchnią SFD-Luty 2018

WHEY premium