SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie na klatkę

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37202

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ale ja znam te tematy interesują mnie oraz pewnie innych wasz treningi , wasze doświadczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
niech Tom opisze on ma rewelacyjny system ja mojego nie zdradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak jak wspomnailem wczesniej najlepiej zapoznac sie z dzialem trojboj sa tam zawodnicy startujacy wiec najlepsi do wymiany tego typu pogladow, ja sobie osobiscie bardzo chwalilem trening oparty na fazie ekscentrycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jak BPL - trójboistów by trzeba podpytać - my tutaj, z lepszym bądź gorszym skutkiem(z naciskiem na gorszym) sylwetkowo jakos ogarniamy


Wodyn o ile się nie myle prezentował kiedyś docyć ciekawy, jak dla mnie przynajmniej, plan pod WL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
moje przygody z silownaniem zawsze koncza sie porazka nie mam zbyt duzej wiedzy w dziedzinie dzwigania.
teraz uderzam w fitness

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
w tym wieku?

100 letni Rumcajs z różowym hantlem - cóż, nieprzeciętny widok, z pewnością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
w kategorii seniorow bede jeden, czyli wszystkie nagrody moje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Ok, ograniczając spam - o ile się nie mylę w treningu WODYN'a w kazdym treningu zaczynamy od WL - 40kg i robimy cos na zasadzie rampy az do upadku miesniowego(to jedyne cwiczenie na klatke, a terening chyba opierał się o zasady fbw/hbw) - ale pewnosci nie mam, kurcze musze poszukac dokaldneij



E: jeśli ktoś ma jakieś ciekawe informacje czy to w głowie, czy na kompie - wrzućcie tutaj,s am bardzo chętnie się dokształcę, poprawiłbym siłę w WL bo cienko aż piszczy!

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2013-10-09 14:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Super temat Konrad!
Chyba każdy kto choć raz miał styk z siłownią ma jakieś swoje rekordy na płaskiej. Myślę, że to idealne miejsce aby o tym dyskutować.

Aby się rozwijać, trzeba wymieniać poglądy, uczyć się od innych, poddawać się krytyce, konfrontować z innymi, bez tego nic nie osiągniemy

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JESIENNA OFENSYWA: TCM POWDER!!

Następny temat

DT - PAKUS

WHEY premium