SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie na klatkę

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Kto ma ciekawe treningi zwiększające siłę na klatkę piersiową

Jakie macie swoje pomysły na to ??

Jakie są najlepsze odżywki poprawiające znaczenie siłę z produktów ACTIV-LAB???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1025
niezłe wyniki panowie.szacunek:)
ja od niedawna trenuje tak bardziej pod kątem wl.wcześniej treningi ogólne na wszystkie partie ciała.ostatnimi czasy kolega polecił mi trening niemieckich ciężarowców polegający na procentowym zwiększaniu ciężaru w każdym następnym treningu.znalazłem rozpiskę gdzieś w necie.cały cykl zawiera 9treningów.i rekord ze 152kg podskoczył na 162kg.szału nie ma-moja aktualna masa to91kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co do treningow stricte ukirunkowane na sile a wiec z mala iloscia powtorzen serii na zlozonych cwiczenia + dodatki typu faza ekscentryczna i tym podobnym jesli taki trening Cie interesuje warto zajrzec do dzialu trojboj

co do supli kreatyna przydatne beda rowniez bardzo jesli chodzi o energie oraz regeneracje carbo, ZMA i BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kreatyna, ba i bcaa jak najbardziej mozna ladowac:)
w ksiazce ferrisa jest ciekawa opcja treningowa apropo wl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co takiego ? widze ze ja pimpujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Peponent tez sobie chwali
ogolnie koles ma przewrotne pomysly trzeba poczytac na spokojnie i przemyslec

ferris tzn jego kumpel proponuje tam pol roczna rozpiske treningu specjalnie pod WL, rozgraniczenie jest tam na 3 chwyty sztangi glownie ogolnie koncepsje ciekawe i pomysly, ale osobiscie do konca sie przekonac nie moge, a jak w cos sie nie uwierzy to trudno o efekty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masz to w jakis pdf czy normalnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
normalnie kupilem uczciwie za 50zl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
przepłaciłeś

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Tom zeskanuj i podeślij
a tak na prawde k00ndzi00 jaja sobie robi z tym pytaniem albo chce was sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Nie robię sam trenuje pod WL i jestem ciekaw jakie treningi robią inni zawodnicy można wtedy coś zmienić pokombinować i znaleść coś odpowiedniego dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
no i dać szanse początkującym się jakoś przygotować pozwala to również uniknąć kontuzji
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

JESIENNA OFENSYWA: TCM POWDER!!

Następny temat

DT - PAKUS

WHEY premium