SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

Wyciskanie Wielokrotne za granicą - Filmiki, dyskusje.

Wysłana -
Co wy na to. Tu akurat mamy z wyciskania i martwego ciągu. Compétition WPC France de développé couché et soulevé de terre en répétitions.
Le 11 mars 2017 à Dax


Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nasze dyskusje co do jakości wykonania powtórzenia jak widać zaprowadziły nas na wyższy poziom Chyba jak wszędzie to męższczyżni kombinują.Tak bez szczegółów ( chyba ze ktoś chce wiedziec które powt. ) to według mnie wiele powt. nie powinno byc zaliczonych. Piszę o WW bo martwego nie praktykuję już od dłuższego czasu więc sie nie wypowiadam.I tak to lepiej wygląda jak to co widziałem dwa lata temu jak uda mi się odnależć film to wstawie nie pamietam czy to była ta sama impreza ale też Francuzi . Pewnie nas podgladają
Ładny wynik u kobiet 29 x 50kg !
Wysłana -
Ale widać, że wiele im brakuje do nas.
Wysłana -
Christhoper Pero 60 x 38,5kg ....1m30sekunda
Jak dla mnie totalna porażka....

Jakieś połówki ładują....tragedia


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-04-29 17:05:04
Wysłana -
WZOREK
Widzę że coraz częściej widzimy i czujemy to samo
Wysłana -
Tak to prawda. Chyba u nas to najlepiej wypada.
Wysłana -
I tak powinnismy trzymać niech się uczą od Polaków .
Wysłana -
Zobaczę jak to było w Irlandii.
Wysłana -
Dziś odbyły się zawody w Irlandii, startowało kilku Polaków. Wynik był przeliczany na Wilks'a. Jak będą jakieś filmy to wrzucimy.
Wysłana -
Grzegorz weż mi to z lekka rozszyfruj I dla czego Ci ludzie nie startują na własnym podwórku czyżby u nas było za ciężko coś ugrać
Wysłana -
Tam było kilka kategorii wagowych, skupmy się na kategorii 90,1-100 kg w tabeli widać 6 zawodników między innym Polak. Wynik był liczony w kg tzn. ilość powtórzeń razy waga wyciskana i pomnożone przez współczynnik wagowy dało ilość punktów. Np. W tej kategorii zwyciężył zawodnik z Litwy Mindaugas Galminas, który sztangę ważącą 95 kg przy wadze ciała 94,25 kg wycisnął 29 razy co w sumie dało mu 2755 kg. Wynik ten jest pomnożony przez jego współczynnik czyli 0,6288 co dało mu 1719,396 pkt.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź