SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Witam mam takie pytanie..co roku w szkole mam spr z wyciskania i w tamtym roku mialem taki spr i wycisnolem 44 razy 30 kg ale teraz znow bedzie taki spr i chcialbym sie jakos do niego przygotowac bo duzo osob cwiczy u mnie w klasie i chcialbym byc najlepszy ..

chcialbym podniesc kolo 60 razy ale jak w tedy pamietam to nie moglem bo klata tak mi sie napieja ze nie moglem juz nic wycisnac...

nie wiem jaki mam miec trenig na klate mam teraz normlany
wyciskanie 12/10/8/6
wyciskanie z glowa w gore 12/10/8/6
rozpietki 3x10

prosil bym o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
a jak myslicie moge robic 2 razy w tyg klate?? np te cwiczenia co napislzem na poacatku ale po 4 serie i 15 powturzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
może i sie nie znam ale pocwicz wytzrymałość mięśni. Zwiększ powtórzenia tak np do 15 i rób 4 serie. Ćwiczenie wykonuj powoli nie spiesz sie. Jakis rok temu tak robiłem i musze przynać, że pomogło. Jeżeli sie mylę niech ktoś bardziej doswiadczony mnie poprawi. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
duzo powtorzen, serii
krótkie odpoczynki miedzy seriami
mozesz nawet robic serie laczone

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
acha czyli tak z 15 powturzen i 4 serie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
nauczyciel idiota <_<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
dlaczego idiota?? widzisz wolal bym spr z wyciskania a nie z ilosci wycisniec 30 kg pow wam ze strasznie miesnie sie pala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
Mozesz a nawet powinienes robic wiecej powtorzen jesli myslisz o lepszym wyniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 407
Oj slabiutki jestes. Ja mam 15 lat i jak zaczynalem cwiczyc (2 miesiace temu bez konkretnego planu i diety) to wycisnalem 50x30kg w domu. Bez jakiejs rywalizacji choc wiecej bym nie podniosl xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
ty ale to bylo rok temu okurat jak zaczolem cwiczyc wiec wiesz ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 407
A jakim sprzetem cwiczysz.? Chodzi mi o ciezar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
jak robie klate to tak od 50 kg w gore w zaleznosci od dnia ale 50 kg jest na pewno od tego zaczynam..jak myslicie ile powinien podniesc razy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

Masowka do oceny.

WHEY premium