SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciąg W001

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
Zakupiłem wyciąg. Wszystko pięknie.. tylko zaciski na linki które mi daliście one nawet 40kg nie wytrzymują, a przykręcam na maksa !! Dostałem 4 zaciski, 2 na jedną linkę, na końcu i początku linki. Dziś ćwiczyłem plecy przy 35kg i wolnym opuszczaniu i ściąganiu zacisk puścił, później skręciłem znowu i założyłem 50kg, zaledwie lekko podniosłem do góry i zacisk znowu puścił... I ON MA WYTRZYMAĆ 120KG !!?? Śmiechu warte !!!
Zdjęcie z zaciskiem:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 949
Musisz idealnie linkę wcisnąć w te dziury. Ja je z dziadkiem skręcałem i on trzymał a ja dokręcałem. Polecam ci taki sposób: zrób większe to kółko z linki i lekko przykręć, potem nastaw między linki, dokręc, później zmniejsz kołko i dokręć na maksa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 969
normalna sprawa z tymi wyciągami a firma widzę nadal nic z tego nie robi sobie ;/ u nas koleś skończył z 3 szwami na głowie bo pościł zacisk i drążkiem w głowę dal se, zamiast tych zacisków polecam oczka takie do ściskania lin stalowych używają takich nawet w dźwigach tylko ze tu idą takie małe i nic nie puszcza a się ciągało nawet ponad 100 kg

Życie zaczyna się po 40-stce....w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
endru12: Jeśli nie wiesz, nie pisz.

Dokładnie takie oczka są we wszystkich sprzętach. Według normy wytrzymują 500kg, a my dajemy po 2 na stronę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzja łydkownicy i maszyny na grzbiet.

Następny temat

Kelton(tryton) VS Marbo (MS-LOO2)

WHEY premium