SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciąg Marbo czy Masiv

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
Witam, dość częste pytanie co kupić, no i mnie też dopadło, nie znalazłem wcześniej żadnych postów na ten temat więc: Co wy byście wybrali jeśli chodzi o wyciąg stacjonarny Masiv czy Marbo? Mam do dyspozycji tylko 400 zł więc... daje linki do poszczególnych:

Masiv

Marbo

Bardziej myśle nad Masivem bo wydaje mi się stabilniejszy, a wagowo w wytrzymałości takie same, co polecacie?

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
skłaniał bym sie do marbo bo sam mam wyciąg od nich tyle ze do sciany, ale ten masiv wyglada całkiem ok, a cena podobna tak wiec trudna decyzja przed tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
no właśnie, nie mam możliwości zakupienia wyciągu do ściany, więc musi być stacjonarny, teraz chodzi mi konkretnie o stabilność masiv ma nogi o rozstawie 80 cm, a marbo tylko 50 i masiv ma blokady na uda... eh będzie ciężko wybrać

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
bierz masiv mam dokladnie taki sam wyciag juz 2 lata i jestem zadowolony.
Z marbo nie ma blokady na uda, i w mabro jest ciulowe laczenie :





"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
up@ właśnie na masiv jestem już tak na 80 % przekonany ale jeszcze poczekam na opinie

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
jak chcesz w masiv masz dwie belki gorne co wzmocni wyciag, w marbo jedna. Ogolnie ludzie w tym ja polecaja kelton/marbo ale w tym przypadku masiv jest lepszy.
Pozatym ta nowa gieta linia marbo mi osobiscie sie nie podoba, zalatuje kiczem i chinszczyzna

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Chyba wszystko co ja myślę zostało już powiedziane
Zazwyczaj polecam Marbo, bo mam ich sprzęt i jestem zadowolony, ale tu jednak Masiv wydaje się lepszy, większy rozstaw nóg, dwie belki, blokada ud.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
:) no 99% na masiv, może się jeszcze ktoś wypowie

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Sasiad gratuluje masz 19% udzialow na decyzje
1

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ma się ten wpływ na ludzi
muszę zagadać z Masivem, ze 19% od sprzedaży idzie dla mnie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
SąsiadxXx można do cb na gg podbić bo mam kilka pytań jeśli chodzi o sprzęt marbo? a niechce śmiecić czy zakładać nowego tematu

Pozdro poćwicz ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maszyna

Następny temat

Zawody drezynowe :)

WHEY premium