SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybuchowy triceps-nowe ćwiczenie!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Próbowaliście kiedyś oprócz sztangi, sztangielek,linek wyciągów czegoś co zupełnie szokuje mięśnie trójgłowe ramienia?
Istnieje takie ćwiczenie,dosyć popularne {w więzieniach},dające jednak niesamowite efekty zarówno w rozwoju siły, rozmiaru tricepsu jak i zwiększonej do maksimum pompy krwi w tym właśnie obszarze łokcia.
Są to tzw."wjazdy pod ławkę".
Wykonuje się je w następujący sposób: wybieramy ławkę płaską{niską}.Opieramy dłonie nachwytem o krawędź ławki.Muszą one być złączone niemal razem tak jak przy francuskim prostowaniu sztangi leżąc ,nogi są wyprostowane,złączone razem daleko w tyle.W tej pozycji wjeżdżamy pod ławkę uginając ręce w łokciach.Głową wjeżdżamy pod ławkę,a następnie wracamy do pozycji wejściowej.Wykonujemy powtórzenia aż do upadku mięśniowego.Następnie jeżeli dysponujemy dosyć znaczną siłą mięśni trójgłowych to możemy się pokusić o dodanie obciążenia,które partner kładzie nam na plecy i przytrzymuje.
Trudniejsza wersja tych wjazdów polega na umieszczeniu nóg na krześle i z tej pozycji głęboko wjeżdżamy pod ławkę.Opisaną wersję radzę jednak wykonywać po gruntownej rozgrzewce,aby nie doszło do kontuzji łokci jaka może się zdarzyć w tej odmianie ćwiczenia.
Pamiętajcie,żę wjazdy pod ławkę należy wykonywać bardzo głębokie,aby ,maksymalnie rozciągać triceps.Jeżeli ktoś jest na tyle silny powinien dotykać czołem podłogi pod ławką.
Pozdrawiam

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
moze mam kiepska wyobraznie ale troche ciezko to sobie wyobrazic...

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Blanco, ja tez jakos nie wiem jakby to mialo wygladac. Hmm, no ciezko, ciezko.

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Jeżeli macie trochę eksperiencji w treningach to myślę,że wyobraźnia nie powinna zawodzić.Jest to bardzo ciężkie ćwiczenie,ale niezwykle skuteczne.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
rozumiem ze jesli to jest cwiczenie na trica, to lokcie powinny byc raczej jak najblizej siebie? a miedzy tylko glowa?

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Dłonie winny być oparte o krawędż ławki w odległości ok 15 cm od siebie.Wjeżdżając pod ławkę uginamy łokcie do dołu a głowa wchodzi między ręce i wędruje pod ławkę.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
hmmm.. juz kapuje, calkim ciekawe, pewnie chlopaki na silce pomyślą ze coś mi upadło hehe, ale co tam, calkiem ciekawy patent, ale musi byc wyczerpujace! ale chyba warto!

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Naprawdę warto.Znam jednego gościa który w/w ćwiczeniem rozbudował sobie dość znacznych gabarytów łapkę.To ćwiczenie naprawdę działa i dlatego wykonuję je na koniec każdego treningu tricepsu,aby ,maksymalnie dopalić wszystkie włókna mięśniowe.Uwierz,że po kilku ostrych seriach na mogę wyprostować ręki.I zawsze mam zakwasy!!!

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ćwiczenie może i dobe, ale mało izolowane, w końcu nie wykonujemy ruchy tylko w łokciach ale tez w barkach, przez co pracuje mocno grzbiet

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
Chciałem powiedzieć to co Macciej, uprzedził mnie :)

Kiedyś byłem zmuszony często robić to ćwiczenie i bolały mnie przy nim stawy łokciowe. No ale z braku laku...

"Poproszę dwa piwa albo nawet trzy"
Warszawa - Czerniaków

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Z doswiadczenia, jezeli bola Cie lokcie przy wyciskaniu francuskim do czola to odpusc cobie wjazdy pod kolejke (czy lawke)

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

Panowie oto masci na ROZSTEPY...

WHEY premium