SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybite Zeby . Pomoc.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Witam Wszystkich chciałem was poprosić o radę , co mam zrobić jak gościu wybił mi 6 zębów jak był pijany 1 2 i kły . Znam tego gościa ale psa się nawet na ziemi nie kopie chce się zemścić bo na zęby nie nazbieram szybko gdzieś 8000 zl . A jak mu założę sprawę sodową to martwię się o to ze będą mnie od frajerów wyzywać wiec co mam zrobić proszę was o pomoc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Zgłoś sprawę na policję, ew. do prokuratury. A jak nie chcesz, żeby był sądzony to pozostaje Ci zbierać kasę.

PS. Co Ty z dwóch kont zakładasz tematy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Nie tamten temat to nie mój ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Co byście zrobili na moim miejscu to mnie najbardziej ciekawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30607 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270697
jak d0l4r99

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Qlik

no pomyśl a co możesz zrobić w odwecie wybić mu też zęby , pozniej on przyjdzie złamie ci noge ty przyjdziesz złamiesz mu ręke i koniec może być różny i co osiagniesz ???? NIC kompletnie NIC

nie przejmuj się czy mówią na ciebie frajer czy inaczej , ważne że bedziesz miał spokój, pociąg go do odpowiedzialności za te zeby , za to nic nie osiągniesz jak uniesiesz się DUMĄ , albo będziesz frajer dla nich że poszłeś z tym do sądu albo będziesz że nie poszłeś i można ci bezkarnie wybijac zęby.

daj sobie spokój z ZEMSTĄ bo j/w ci już napisałem wpadniesz w benadziejne koło .

nie pozwalaj by bezkarnie się na to wyżywali sąd prokuratura

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
najpierw sie dogadaj z gościem możne ma kasę i kupi Ci te złote zęby a jak będzie miał jakieś halo to sądy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
tak sobie myślę ze założę sprawę jak gościu będzie chciał to przyjdzie i porozmawia ja za nim latać nie będę powie ty słuchaj Qlik odam ci hajs za żeby jak wycofasz zarzuty to wtedy wycofam , a jak nie przyjdzie i nie będzie mu zależało to będę miał w dupie co wy o tym sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Czym on Cię tłukł, że Ci 6 przednich zębów wybił ? oO Z takim asem, to ja nawet dogadywać bym się nie starał. Prokuratura - sąd i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie można wycofać wniosku w tym wypadku i nie jest to poza tym przestępstwo ścigane na wniosek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
A jak mu założę sprawę sodową


Sorry, nie mogłem się powstrzymać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WOREK BOKSERSKI W DOMU

Następny temat

Parę kwesti w BJJ

WHEY premium