SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Wybór odpowiedniej suplementacji

Wysłana -
Dzień dobry,
Mam pytanie odnośnie suplementacji,gadałem z trenerem odnośnie żywienia i doradził mi suplementy herbalife ale niestety nie mam tyle pieniędzy aby kupować suplementy od marki herbalife gdzie 500g kosztuje 150zł.
i chciałbym się spytać jakie witaminy i suplementy powinienem stosować?

Mam15 lat 173cm wzrostu i ważę 60kg.
może opowiem o moim "dniu" w którym co jak i o której godzinie jem.

Śniadanie
wstaje nic mi się nie chce to jem danio albo monte albo kanapkę z nutellą albo serem zależy od dnia.
Przed obiadem jak zgłodnieje to idę zjem jakieś danio monte albo coś słodkiego i napije się coli/fanty albo soku
Obiad jem normalnie
Po obiedzie jak zgłodnieje jem to co przed obiadem
Kolacja tak samo jak śniadanie ;/

Trener powiedział mi żebym zmienił kolację i śniadanie na takie coś"
jajecznica
białko
karkówka
olej lniany
olej rzepakowy toczony na zimno

kolacja
ryż basmati
troche oleju lnianego albo rzepakowego (10g np)

Ale głownie chodzi mi o suplementacje witaminy itp jakie mam zakupić bo nie stać mnie na suple od herbalife

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Herbalife to omijaj z daleka . Trener Ci nie zasugerowal jakie suplementy byłyby wskazane dla Ciebie ?
Wysłana -
Ażeby przytyć trzeba nazwyzki kalorycznej która wyliczysz Sobie tutaj: http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

Przy tej wadze odżywki typu gainer wg mnie to zbędność.
Wysłana -
flex1976
Herbalife to omijaj z daleka . Trener Ci nie zasugerowal jakie suplementy byłyby wskazane dla Ciebie ?

dlaczego omijać ?
Właśnie byłem zły bo ten kajtek mówił cały czas o herbalife i suplach wyłącznie z tego,dlatego napisałem tutaj post z pomocą o suple i witaminy.
Wysłana -
zagur32
Ażeby przytyć trzeba nazwyzki kalorycznej która wyliczysz Sobie tutaj: http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

Przy tej wadze odżywki typu gainer wg mnie to zbędność.

jak gainer jest zbędny to brać białko?
nie jestem za chudy czasem?
Wysłana -
bialko uzupelniasz wg brakow w diecie jednak przy Twojej wadze na pewno bedzoe Ci ono zbedne, poniewaz bez problemu uzupelnisz je z diety. wstaw foto sylwetki to sie oceni czy nie jestes za chudy
Wysłana -
Trener ma pewnie profity z tej firmy
Na spokojnie można kupić inna firmę duuuuzo tańsza i pewniejsza jeśli chodzi o sklad
Wysłana -
trener pewnie jest przedstawicielem firmy jednoczesnie stad Ci polecal ich produkty
pewnie jeszcze zasugerowal ze potrzebujesz cos, czego tak naprawde nie musisz brac, po to tlyko zeby sprzedac
Wysłana -
czellista
bialko uzupelniasz wg brakow w diecie jednak przy Twojej wadze na pewno bedzoe Ci ono zbedne, poniewaz bez problemu uzupelnisz je z diety. wstaw foto sylwetki to sie oceni czy nie jestes za chudy

Tutaj moja sylwetka po treningu typowo na brzuch:

Zmieniony przez - wieszak11 w dniu 2018-06-03 13:43:06
Wysłana -
TomQ-MAG
trener pewnie jest przedstawicielem firmy jednoczesnie stad Ci polecal ich produkty
pewnie jeszcze zasugerowal ze potrzebujesz cos, czego tak naprawde nie musisz brac, po to tlyko zeby sprzedac

możliwe że tak było że wcisnąć mi chce ich towar.
Wysłana -
wieszak11
TomQ-MAG

możliwe że tak było że wcisnąć mi chce ich towar.

Raczej napewno tak było

Mozesz kupić sobie gainera do podbijania kaloryczności bo chudziutki jesteś
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź