SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór odpowiedniej suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
Trenerzy personalni mają to do siebie że zawierają umowy mniej lub bardziej formalne ze sklepami oferującymi suplementy. Nie jest to nic dziwnego i myślę że chłopaki tutaj na pewno nie są zaskoczeni tym faktem :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
flex1976
wieszak11
TomQ-MAG
trener pewnie jest przedstawicielem firmy jednoczesnie stad Ci polecal ich produkty
pewnie jeszcze zasugerowal ze potrzebujesz cos, czego tak naprawde nie musisz brac, po to tlyko zeby sprzedac

możliwe że tak było że wcisnąć mi chce ich towar.


Raczej napewno tak było

Mozesz kupić sobie gainera do podbijania kaloryczności bo chudziutki jesteś

a co wtedy z białkiem jeść dalej aż mi się skończy i wtedy kupić gainera?
A jak zamówię gainera to jakieś witaminy albo dodatkowe suple jakieś czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699301
tomcio11
Trenerzy personalni mają to do siebie że zawierają umowy mniej lub bardziej formalne ze sklepami oferującymi suplementy. Nie jest to nic dziwnego i myślę że chłopaki tutaj na pewno nie są zaskoczeni tym faktem :).


Trener który wciska swojemu podopiecznemu gowno jest zwykłym pajacem a nie trenerem .
Osobiście nie raz byłem atakowany przez różnych przedstawicieli którzy chcieli nawiązywać ze mną współpracę najgorsi to LR , potrafiła codziennie wydzwaniać , czekać przy recepcji żeby tylko przekonać mnie to tego żebym wciskał ich badziew moim podopiecznym . Żenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699301
Ty masz się zdrowo odżywiać , odżywka ma uzupełnić diete . Przy Twojej wadze nie potrzebujesz takich ilości białka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
flex1976
Ty masz się zdrowo odżywiać , odżywka ma uzupełnić diete . Przy Twojej wadze nie potrzebujesz takich ilości białka .

czyli zmienić dietę i ewentualnie jeść białko/kreatyne tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Pewnie ma jakąś prowizję z tego czy coś, mie można wybierać miedzy białkiem a kreatną to nie są wymienne produkty to tak jakby napisać do samochodu wlewać olej czy benzynę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
Pewnie ma jakąś prowizję z tego czy coś, mie można wybierać miedzy białkiem a kreatną to nie są wymienne produkty to tak jakby napisać do samochodu wlewać olej czy benzynę.


Ma pan rację,czyli nie kupować na razie żadnych suplementów ani witamin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
flex1976
tomcio11
Trenerzy personalni mają to do siebie że zawierają umowy mniej lub bardziej formalne ze sklepami oferującymi suplementy. Nie jest to nic dziwnego i myślę że chłopaki tutaj na pewno nie są zaskoczeni tym faktem :).


Trener który wciska swojemu podopiecznemu gowno jest zwykłym pajacem a nie trenerem .
Osobiście nie raz byłem atakowany przez różnych przedstawicieli którzy chcieli nawiązywać ze mną współpracę najgorsi to LR , potrafiła codziennie wydzwaniać , czekać przy recepcji żeby tylko przekonać mnie to tego żebym wciskał ich badziew moim podopiecznym . Żenada



dokladnie.
ja rozumiem, jak ktos ma umowe z firma, czy profity za polecanie supli
jednak jak robi to w sposob wlasciwy, czyli poleca wtedy gdy jest realne uzasadnienie, taka potrzeba klienta to ok
dodatkowo jak jest to produkt, ktory faktycznie jest wartosciowy i adekwatny co do swojej ceny.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
flex1976
tomcio11
Trenerzy personalni mają to do siebie że zawierają umowy mniej lub bardziej formalne ze sklepami oferującymi suplementy. Nie jest to nic dziwnego i myślę że chłopaki tutaj na pewno nie są zaskoczeni tym faktem :).


Trener który wciska swojemu podopiecznemu gowno jest zwykłym pajacem a nie trenerem .
Osobiście nie raz byłem atakowany przez różnych przedstawicieli którzy chcieli nawiązywać ze mną współpracę najgorsi to LR , potrafiła codziennie wydzwaniać , czekać przy recepcji żeby tylko przekonać mnie to tego żebym wciskał ich badziew moim podopiecznym . Żenada

Tak to niestety jest jedni chcą pomóc innym i robią to z pasją, inni chcą się tylko nachapać. To się tyczy wielu zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
Dobra panowie dowiedziałem się że ten typ jest grzybem zwykłym, ale liczę na to że doradzicie mi jakie suple dokupić ewentualnie i witaminy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w sprawie gainera

Wiecej