SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór gryfu łamanego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1787
Witam.
Mam w domu prostą sztangę i chciałbym kupić którąś z łamanych głównie do wyciskania francuskiego, uginania ramion na bicka i ewentualnie wznosów wzdłuż ciała. I teraz pytanie : który gryf lepszy- łamany, czy mocno łamany?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja preferuje lekko łamany, częściej go używam niż mocno łamany.
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
szczerze? szczegół który ma znaczenie na poziomie zaawansowanym,wiec jaką wybierzesz to na początek będzie dobra.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1787
Znaczy przy np uginaniu to bardziej idzie w jeden albo drugi akton. A mi chodzi o komfort wykonywania, głównie francuzów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
a to już kwesta indywidualna. Ja np nie czuje żadnego dyskomfortu robiąc na prostej sztandze, choć są i tacy co im nadgarstki "rozsadza" od prostej sztangi


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-11-08 15:41:41

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej