SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
Dzień dobry,
Mam pytanie ale pierw opowiem coś o sobie.
Mam na imię Bartłomiej mam 15 lat 173cm wzrostu i ważę 60kg.Chciałbym się spytać czy potrzebuję Gainer/Albo białko wpc,albo może coś innego ?
Poniżej wszystko sprawdziłem w kalkulatorach np na stronie potreningu itp.
Pozdrawiam,proszę o szybką odpowiedź.

BMI wynosi: 20.72
% tkanki tłuszczowej:10%
Zapotrzebowanie :
Twoja podstawowa przemiana materii wynosi:
1653 kcal
Aby przytyć, uwzględniając Twoje całkowite zapotrzebowanie kaloryczne, powinieneś dostarczać organizmowi*:
3109 kcal
15% białka: 467 kcal = 117g
55% węglowodanów: 1710 kcal = 428g
30% tłuszczu: 933 kcal = 104g



Zmieniony przez - wieszak11 w dniu 2018-05-10 21:51:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
witaj, to czy bedziesz potrzebowal jakiejs odzywki, zalezne bedzie od tgeo co zjadasz na codzien, a nie jakie masz zapotrzenowanie stricte, wteyd odpowiendio komponuje sie posilki tak, aby pokrywaly sie z zapottrzebowaniem
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
TomQ-MAG
witaj, to czy bedziesz potrzebowal jakiejs odzywki, zalezne bedzie od tgeo co zjadasz na codzien, a nie jakie masz zapotrzenowanie stricte, wteyd odpowiendio komponuje sie posilki tak, aby pokrywaly sie z zapottrzebowaniem


Otóż zjadam tak,
Wstaję rano piję herbatę i zazwyczaj kanapkę z serem bądź nutellą albo płatki owsiane.
Na obiad zazwyczaj ziemniaki i kotlet bądź ryż z mięsem.
Po obiedze podejdę do lodówki i zjem sobie np Danio które ma trochę białka i tylko to jem jako taki mini posiłek
Na kolację jem kanapki z szynką i warzywami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Z odżywianiem trzeb aby jeszcze trochę pokombinować bo słabo to wygląda, danio nie jest produktem białkowym, więcej cukru w nim dostarczasz niż białka

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
no to po tym co napisales mozna stwierdzic ze dieta wymaga gruntownej przebudowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
TomQ-MAG
no to po tym co napisales mozna stwierdzic ze dieta wymaga gruntownej przebudowy

Ma pan rację tylko nie mam pojęcia jak ją zmienić bo jestem tzw begginerem w ustalaniu itp diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
na start wystarczy wrzucic 10 wskazowek zywieniowych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
TomQ-MAG
na start wystarczy wrzucic 10 wskazowek zywieniowych

Mówi pan że mam stosować tą przykładową diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
tzn ktora?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1113
Jab bym poczekal z jaka kolwiek odzywka do min. 17 roku zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Tutaj możesz poczytać więcej na ten temat:

http://m.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski testosteron, jest alternatywa czy pozostają tylko koksy ?

Następny temat

Białko przy boreliozie jakie ??

WHEY premium