SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
10 wskazówek, jesz na oko, każdy posiłek zbilansowany dostarczajacy dobrej jakości źródła węgli białka i tłuszczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
TomQ-MAG
tzn ktora?


chodzi o tą
Posiłek 1
Białka jaj
Sałata
Siemię lniane
Posiłek 2
Łosoś
Szpinak
Posiłek 3
Polędwica wołowa
Brokuły
Garść orzechów
Posiłek przed treningowy( można go pi ć w trakcie treningu)
Wpc/wpi/wph (białko serwatki) lub albuminy(białko jaj)
Carbo lub banan (białko w stosunku do węglowodanów jak 1:2)
Posiłek po treningowy
To samo jak w posiłku przed treningowym
Posiłek 6
Pierś z kurczaka
Kasza kuskus/ryż/kasza jęczmienna/płatki
Dowolny owoc
Posiłek 7
Mintaj
Chleb pełnoziarnisty razowy
Sałatka warzywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Posiłku przedtreningowego nie można pić w trakcie, jak trenujesz organizm pcha krew do mięśni, a tak to będzie go pchał do żołądka by trawił pozywienie, albo na odwrót nie będzie go trawił bedzie ono zalegało Ci a będzie pompował krew do miesni, nie wiem jaki jest tutaj priorytet.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
Posiłku przedtreningowego nie można pić w trakcie, jak trenujesz organizm pcha krew do mięśni, a tak to będzie go pchał do żołądka by trawił pozywienie, albo na odwrót nie będzie go trawił bedzie ono zalegało Ci a będzie pompował krew do miesni, nie wiem jaki jest tutaj priorytet.


To co zmienić w mojej diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Po pierwsze ilość posiłków, 7 posiłków dziennie to prblem jest zjeść ja jadam 4 i piaty by był problem wcisnać z powodu czasu, białka jaj lepiej całe jaja jeść, posiłkek przed treningowy najlepiej stały w domu zjedzony, po siłkowni jakieś białko z owocami moze wpaść i po tym normalny posiłek

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
Po pierwsze ilość posiłków, 7 posiłków dziennie to prblem jest zjeść ja jadam 4 i piaty by był problem wcisnać z powodu czasu, białka jaj lepiej całe jaja jeść, posiłkek przed treningowy najlepiej stały w domu zjedzony, po siłkowni jakieś białko z owocami moze wpaść i po tym normalny posiłek

Dobra to rozpisałem sobie takie coś:
1 posiłek (śniadanie)
2-3 jajka ugotowane
Owsianka
I sok do tego wyciskany.bądź woda

2.Posiłek (posiłek jakoś przed obiadem jak zgłodnieje)
Shake z masłem orzechowym,płatkami owsianymi bananem i wrzucam do tego 1 miarkę białka i zalewam mlekiem.

3.Posiłek (Obiad)
Ryż z sosem i piersią z kurczaka, do tego kolejny sok wyciskany bądź woda,i Dowolny owoc.

(Albo to co mama mi zrobi na obiad,przeważnie mam ziemniaki z mięsem bądź ryż z kurczakiem.)

4.Posiłek (tzw podwieczorek po obiedzie)
1-2 kanapki z almette
i do tego jakiś sok wyciskany,bądź woda.

5.Kolacja
Owsianka (500ml mleka i 70g płatków)
I do tego zapijam jakimś sokiem.


Rozpisałem sobie taką dietę co jest w niej do poprawienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sporo zależy też od ilości, bo niestety soki to spory ładunek cukrów, 3 x soki, szklanka ma ok 200 ml czyli moze być u Ciebie z pół litra soku czyli ok 10g cukru na 100 ml to daje ok 40-50g zbędnego cukru.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
anubis84
Sporo zależy też od ilości, bo niestety soki to spory ładunek cukrów, 3 x soki, szklanka ma ok 200 ml czyli moze być u Ciebie z pół litra soku czyli ok 10g cukru na 100 ml to daje ok 40-50g zbędnego cukru.


to zrobię tak w 1 posilku sok,2woda,3sok4,woda,5woda
Lepiej by było?

A ogólnie to dobrą dietę rozpisałem czy coś do zmiany :?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
produkty to nie wszystko, liczy sie rozklad makroskladnikow, ich timing oraz Twoje zapotrzebowanie. trzymajmy sie tematyki dzialow, tak wiec zaloz temat w dziale odzywianie i wrzuc te diete w formie zrzutu z potreningu.pl, w postach podwieszonych masz instrukcje jak to zrobic

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak w wieku 15 lat dieta yhy ,ciezki trening to podstawa a posilki wylacznie zdrowe organizm sie rozwija to rosnie na byle czym :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski testosteron, jest alternatywa czy pozostają tylko koksy ?

Następny temat

Białko przy boreliozie jakie ??

WHEY premium