SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór kategorii

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 82
Witam. Jestem utytułowanym zawodnikiem sportów gimnastycznych. Pomimo już dobrej sylwetki, od roku przygotowywuje się do startu w sportach sylwetkowych. Problem tkwi w tym że nie wiem od jakich zawodów zacząć. Mój cel to 100kg przy 186cm wzrostu. W tej chwili jest 95 kg. Daje sobie rok na zdobycie tej wagi i odpowiednie wyproporcjonowanie. Zależy mi na sylwetce jak między innymi Calum Von Moger. Pytanie. Jakie zawody? jaka kategoria? Itd. Jestem w tym świeży dlatego nie wiem gdzie szukać informacji. Możecie podsyłam linki gdzie znajdę takie info.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
W tym dziale swoje tematy ma wiele osób startujących - wrzuć swoje zdjęcia będzie łatwiej coś podpowiedzieć. BO same cyferki nic o Tobie nie mówią, 100kg przy 186cm może wyglądać fenomenalnie, albo bardzo słabo.

Jeżeli sam nie wiesz w jakim kierunku chcesz brnąć to na pewno utrudni przygotowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MarcinBBo przygotowania na sezon wiosenny 2017

Następny temat

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

WHEY premium